מה צריך לדעת לפני שבוחרים מקדם אתרים

בואו נתחיל באמת מההתחלה

קידום אתרים הוא שירות או פעולה שיש לבצע לאתר שמעוניין לא להעלם באפלה שבעמוד השני של גוגל. גוף או אדם שמעוניין שהאתר שלו יראה תנועה צריך לפעול בהתאם. להשתמש בכלים ובטכנולוגיות המוצעות ברשת ואף להיעזר באיש מקצוע שיודע לעשות סדר בבלאגן ובעומס שבתחום.

על איזה עומס מדובר

בעקבות התחרותיות הענקית שקיימת ברשת קמו כלים רבים כדי לתת יתרון למשתמש זה או אחר. מילות מפתח ואסטרטגיות בניה שיתנו פוש לאתר שלך כאשר התוכן אינו מספק או פשוט כאשר אתה רוצה לייצר עוד תנועה.

אני רוצה לבחור מקדם אתרים – מאיפה להתחיל

קודם כל כמו בכל דבר שנרצה לקנות חשוב קודם כל להבין מה התקציב ומה ברצוננו להשיג. יש ללמוד את השוק ולהבין האם הדרישה היא מציאותית. השאלות שחשוב לשאול טרם נשלם לאיש מקצוע הן – כמה תנועה אני רוצה לראות באתר שלי. כמה משתמשים בסוף חודש יגרמו לי להגיד להרגיש מרוצה (לפחות בהתחלה).

עכשיו לאחר שחשבנו על traffic (תנועה) הולמת, ניגש לעשות חיפוש זריז ברשת ונמצא מגוון נותני שירות בתחום. כל נותן שירות יבטיח סל כזה או אחר וחשוב להבין על מה מדובר.

שורה תחתונה –
הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק עם נותן השירות זה דוח יעילות. לבצע חקר משותף לקמפיין שם תוכל לראות את התנועה בעיניים ולהבין האם נותן השירות עומד ביעדים אותם הבטיח ומספק קידום אתרים מקצועי.

הקידום אינו השירות היחיד

ישנם נותני שירות שיספקו גם את בניית האתר ויבטיחו שמלכתחילה האתר יבנה בצורה שתאפשר קידום אורגני לאחר שיועלה לאוויר. אין לשלול את השירות מכיוון שאכן מדובר על דבר חשוב. כמובן שצריך לוודא שאין זו סיסמא ושהאתר אכן יבנה בצורה מיטבית. על האתר להיבנות בצורה של קוד יעיל, תוכן איכותי, מילות מפתח ועוד מגוון אסטרטגיות שאנשי המקצוע מכירים. יש לבדוק שאכן יקיימו את השירות בצורה מיטבית.

 

קיימים חובבנים

המקצוע של קידום אתרים עדיין לא ברור לאוכלוסיה הרחבה ולכן קמים גם מספקי שירות שבלשון המעטה לא עושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר – לא מקצוענים. לפעמים תיק עבודות דל יעיד עליהם, ולפעמים רק תחושת בטן תמנע מאיתנו לקחת פרילנסר כזה או אחר. חשוב לא לשפוט אדם בתחילת דרכו כי לפעמים תיק עבודות דל דווקא יעיד על נכונות לעשות מעל ומעבר לעומת חברה משעממת שעובדת בצורה בירוקרטית.

מהפה לאוזן

כמובן שהדרך הטובה ביותר לבחור נותן שירות היא לקבל המלצות. אדם אשר כבר ביצע את סקר השוק ושילם מכספו ויכול להעיד על נותן שירות כזה או אחר יהיה הסמכות הבחירה ביותר בבחירה. אדם שניתן לסמוך עליו ושיעיד על נותן שירות שהוא מרוצה ממנו יהיה מה שיזיז את כף המאזניים לכיוון אותו נותן השירות.

לסיכום

התחום נמצא בתנופה מרשימה. כבר קיימים נותני שירות מדהימים ושווה להיעזר בהם.

בלוג

נוטריון אפוסטיל גרמנית

הרפובליקה הפדרלית של גרמניה (בגרמנית: Bundesrepublik Deutschland “בונדסרפובליק דויטשלנד”) היא מדינה במרכז אירופה, הנמנית עם המדינות המתועשות החזקות בתבל. לדברי עו”ד נוטריון רחל שחר המבנה

בלוג

הדיסק קשיח התקלקל? יש פתרון

אחד הדברים שרודפים כסיוט את כל מי שברשותו מחשב, הוא אפשרות קריסת המחשב ומחיקת קבצים חשובים, תמונות, סרטים, מסמכים או מידע חשוב ממנו. מחיקה, דריסה

בלוג

פרסום בגוגל או בפייסבוק?

אחרי לא מעט דילמות ובירורים שעשיתם התחלתם להבין שהבעיה בעסק שלכם היא הפרסום? אתם לא באמת משקיעים בכך ועד היום לא עשיתם כל מה שיכולתם

מקדם אתרים

מקדם אתרים – איך לבחור אחד טוב? כל עולם האינטרנט עובר לא מעט שינויים בשנים האחרונות אשר באים לידי ביטוי בצרכים חדשים שנולדים וכמובן גם

EasyCloud – אחסון אתרים בענן

נמאס לכם למצוא את עצמכם במצב שבו אתם הולכים לאיבוד בין שלל אפשרויות האחסון השונות? אחסון בענן הפך להיות בשנים האחרונות מאוד פופולארי, ולאחרונה אנו

חייג עכשיו