לידים לעסקים

מכירת לידים – מה זה, איך עושים ומהם היתרונות ?

אם אתם נתקלים לראשונה במונח לידים, כדאי שתשלימו לקרוא את השורות הבאות ומייד לאחר מכן תפנו לטקסטים מקצועיים נוספים על מנת להרחיב את הידיעות שלכם בנושא חשוב וקריטי זה. ככלל, לידים הוא ביטוי שמקביל בעברית למילה “הפניות” או מדויק יותר הפניית לקוחות. כשיש לכם ליד יש לכם הפניה ללקוח פוטנציאלי. מדוע אנשים מוכרים לידים? כיצד מתבצעת מכירת לידים? מי מוכר לידים ולמה זה כל כך חשוב לעסק? על כך בשורות הבאות.

אז מה זה בדיוק לידים?

ליד היא בעצם הפניה של לקוח פוטנציאלי לעסק. בפועל, ליד הוא אוסף של פרטי התקשרות עם הלקוח ובמהות הוא מייצג לקוח שהביע עניין במוצרי או שירותי העסק. המשמעות היא שלא כל פרטי התקשרות של כל אדם הם ליד. עסקים משקיעים כסף רב ומשאבים רבים ברכישת לקוחות חדשים וזה יכול להיות נהדר עבורם אם הם יקבלו פרטים של לקוחות פוטנציאליים מולם הם יוכלו לרכז את המאמצים שלהם וליהנות מהסתברות גבוהה יותר ליצירת עסקאות.
ראו גם: פרופיל קישורים בחנות אינטרנט

שיווק דיגיטלי

מה זה מכירת לידים?

כאמור, עסקים משקיעים המון כסף ברכישת לקוחות חדשים והם עושים זאת דרך שלל פעולות פרסום ושיווק. פעולות אלה הן פעולות גנריות הפונות לכלל האוכלוסייה או לפלחים מוגדרים ושיעור ההיענות (או כפי שזה נקרא: המרה) הוא נמוך יחסית. העסק נדרש לפרסם בכל יום לעשרות אלפי אנשים כדי לקבל פנייה אחת שגם נגמרת בעסקה. הליד למעשה מאפשר לעסק למקד את המאמצים שלו ולחסוך כסף רב בפרסום ושיווק על ידי פנייה ממוקדת לאנשים שכבר הביעו עניין במוצרים או השירותים שלו ולכן עסקים מוכנים לשלם על לידים. מן הצד השני, יש אנשים שמומחים בגיוס לידים ועיסוקם מתמצה בכך שהם אוספים לידים ומוכרים אותם לעסקים המתאימים.

ניתוח נותנים מכירת לידים

איך זה קורה?

למשל, אדם שמתעסק בלידים, פותח אתר שעוסק בהשקעות נדל”ן ומפרסם בו תוכן מקצועי רב ובכל עמוד מציע למבקרים באתר להזין את הפרטים שלהם אם מעניין אותם לקבל חומר נוסף. כאשר אחד המבקרים מזין את פרטיו הוא למעשה יצר ליד. המדובר באדם שמתעניין בהשקעות נדל”ן ואפילו הביע עניין לשמוע עוד. את הליד, קרי את פרטי ההתקשרות של אותו מבקר, מוכר אותו בעל אתר לחברת השקעות בנדל”ן שכעת יכולה לפנות לאותו מבקר ולהציע לו את שירותיה. זוהי מכירת לידים קלאסית וכך היא מתרחשת. הדרכים להשגת הלידים הן כמובן רבות ומגוונות וכולן דורשות רמת התמחות גבוהה.

במרבית המקרים תרכוש חברת ההשקעות לידים מכמה וכמה ספקי לידים שמציעים שירותי מכירת לידים וכך תוכל להשיג כמות גדולה של לידים, הרבה יותר ממה שתוכל היא להשיג בעצמה או דרך ספק בודד. תחום פעולה זה קיים כמובן במגוון ענפים במשק ולא רק בענף השקעות הנדל”ן.

אנחנו מתמחים בייצור לידים:

 

לידים לעסקים
לידים לביטוח
לידים להלוואות
לידים לעורכי דין
לידים לסוכני ביטוח
לידים לפורקס
לידים להובלות
לידים למשכנתאות
לידים לנדל”ן
לידים לעסקים קטנים
לידים לביטוח בריאות
לידים לביטוח חיים
לידים לביטוח רכב
מכירת לידים לבעלי מקצוע
מכירת לידים לפורקס
לידים להלוואות
לידים לרפואת שיניים

לידים לשיפוצים

לידים לעורכי דין

לידים אקג

לידים לסוכני ביטוח

לידים לפורקס

לידים ביטוח

לידים להובלות

לידים למשכנתאות

לידים לנדלן

לידים לעסקים קטנים

לידים למחזור משכנתא

לידים לייעוץ משכנתא

לידים לחברת הובלות

לידים לביטוח משכנתא

לידים לביטוח בריאות

לידים לביטוח חיים

לידים לביטוח רכב

לידים ליועצי משכנתאות

לידים להחזרי מס

מה זה לידים ? ואיך סוג הליד משפיע על מחירון לידים בישראל ?

נתחיל מהבסיס. לידים כמו שהרחבנו בפסקאות הקודמות זה השארת פרטים של לקוח לכל סוג שירות שהוא מביע התעניינות מצד אחד ומצד שני מענה וקישור לעסק הרלוונטי המספק את השירות בו הלקוח התעניין. ישנן 2 סוגי לידים  – לידים חמים. לידים חמים הם לידים איכותיים מכיוון שמי שאחראי על יצירת לידים איכותיים היה ממוקד בלקיחת הפרטים הרלוונטיים ובנוסף כנראה שהלקוח השאיר את הפרטים בכמה ימים האחרונים. דרכים ליצירת לידים : מודעת לידים בפייסבוק. לידים קרים הם לידים שהלקוחות כבר “קרים”, השאירו פרטים לפני הרבה זמן או שהפרטים לא עוסקים ישירות בעסק אשר מבצע את קניית לידים, לכן מכירת לידים לבעלי מקצוע היא לא רק יצירת לידים לעסקים אלא גם מחירון לידים משתנה. לדוגמא קידום לידים משפיע על מחיר לידים. בדרך כלל רצוי לעשות הסכם פרסום לידים עם החברה ממנה אתם מבצעים את ניהול קמפיין לידים – ניהול לידים, מכירת לידים,יצירת לידים,קניית לידים מצריך ממכם הבנה בסיסית של  מה זה לידים במכירות ? מה פירוש לידים? מה זה איסוף לידים? מה זה קמפיין לידים? מה זה לידים חמים? מה זה לידים קרים? (הסברנו בתחילת הפסקה) מה זה יצירת לידים? מה זה לידים באינטרנט? מה זה לידים בפייסבוק? מה זה שיווק לידים? מה זה מכירת לידים? מה זה יצירת לידים? מה זה מודעות לידים בפייסבוק? (אנחנו בטוחים שכולכם נתקלתם בכאלה גם מבלי ששמתם לב). כמובן שעל כל השאלות האלה רצוי לשמוע מאדם המתמקצע בתחום שיכול לסכם לכם בשיחה של כמה דקות על כל היבט הלידים, השאירו את העבודה הזאת לאיש מקצוע אך חשוב גם להבין בנושא.

אז איך עובד משרד פרסום לידים? חברת פרסום לידים

בשביל להבין איך עובד משרד פרסום לידים (ספק לידים) חשוב להבין שהמטרה של משרד פרסום היא יצירת לידים לעסקים ו- לידים למכירה. איך הכול מתחיל? הבסיס הוא תוכנות לידים, המטרה שלהן היא ייצור לידים – יצירת לידים בפייסבוק (בעזרת טופס לידים בפייסבוק, קמפיין לידים פייסבוק) וכמובן ייצור לידים באינטרנט (לידים אונליין,שיווק דיגיטלי לידים) משם ממשיכים עם מערכת ניהול לידים ו/או תוכנית שותפים לידים, ועושים ניהול קמפיין לידים שמטרתו היא הגדרה של לידים, סינון לידים וקביעת מחיר עלות לידים וקביעת מחירי לידים. ברגע שאתם מתעניינים לבצע קניית לידים לעסקים חשוב שתדעו מחיר לידים וביצוע רכישת לידים תלוי במספר גורמים המשפיעים על הצעות מחיר לידים :  קודם כל ההיבט הראשון הוא סוג הסכם לידים אשר אתם חותמים עליו – אם אתם מעוניינים לעשות הסכם שבסיסו הוא לידים על בסיס הצלחה זה הסכם שונה במחיר ובמהות מהסכם שבו אתם דורשים רק קניית לידים איכותיים וחמים. עוד גורם משתנה שמשפיע על אופי ההסכם והמחיר הוא איזה עסק אתה? רכישת לידים לייעוץ משכנתאות, לידים חמים לעורכי דין, קניית לידים לרפואת שיניים, לידים חמים להובלות, קניית לידים לביטוח. שימו לב יש הבדל בין לידים רגילים לבין קניית לידים איכותיים לעסקים. לידים אלו הם לידים נכנסים והם לידים ממוקדים ברגע שתקבלו מחברת הפרסום רשימות לידים תצטרכו להפעיל או שחברת הפרסום תספק לכם – תוכנת ניהול לידים, מערכת לניהול לידים או ממשק ניהול לידים והיא תעזור לכם בקלות יתרה לקטלג את סטטוס הלידים : לידים מטופלים, סגירת לידים. בנוסף חברת פרסום לידים מבצעת לידים בפייסבוק ועושה עריכת טופס לידים בפייסבוק ומביאה לכם את לידים חמים לעסקים הכי ממוקד ומדויק ומתאים לכם. ישנן חברות שיש בבעלותן מוקד טלפוני לידים המתווך לעסק שלהם ומוריד מהם את יצירת קשר עם הלקוח.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיבור לידים אקג
איך עושים קמפיין לידים בפייסבוק
לידים מחיר
לידים פרסום
מכירת לידים באינטרנט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הורדת לידים בפייסבוק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לידים השוואת מחירים
לידים חברת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לידים פיננסים
לידים של פייסבוק
 
 
מה זה מכירת לידים
 
 
ניהול לידים חינם
פרסום באינטרנט לידים
קניית לידים לבניית אתרים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לידים מערכת
לידים שיווקיים
שיווק באינטרנט לידים
פרסום בפייסבוק לידים
לידים עסקיים
 
 
לידים חמים לביטוח מחיר
 
מה זה לידים באנגלית
לידים מחירון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה עולה קניית לידים
 
מכירות ניהול לידים
אתר לידים למכירה
פרסום לפי לידים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קניית צפיות ביוטיוב

קניית צפיות ביוטיוב אחת מאפשרויות השיווק והפרסום החזקות ביותר בשנים האחרונות היא ערוצי יוטיוב מצליחים הכוללים סרטונים איכותיים ועשירים לטובת קהל הלקוחות. כל עולם האינטרנט

רימרקטינג

רימרקטינג – כך תוודאו שהלקוחות הפוטנציאליים לא ישכחו אתכם בשנים האחרונות חלים לא מעט שינויים משמעותיים בעקבות התפתחות כל עולם הטכנולוגיה, אשר משפיעים על חיינו.

פרסום באאוטבריין

אאוטבריין – כל מה שחשוב שתכירו אודות פרסום באאוטבריין בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בשימוש כלל הציבור ברשת האינטרנט בשל העובדה הפשוטה כי כיום הרשת

Scroll Up