קניית עוקבים

קניית עוקבים

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

קניית עוקבים

הרשתות החברתיות פרצו לחיינו בסערה לפני מספר שנים ומאז, מאות מיליוני אנשים עושים בהן שימוש תדיר ויומיומי. אנשי עסקים רבים ואף אנשים פרטיים מזהים את הפוטנציאל הגדול וכלל היתרונות מבחינת שיווק, פרסום ומכירה שקיימים ברשתות החברתיות בפרט וברשת האינטרנט בכלל. עד לפני מספר שנים בודדות בעלי עסקים רבים ואף אנשים פרטיים בחרו לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם במודעות בעיתונות או בשלטי חוצות המפוזרים בכל רחבי העיר. שיטות שיווק ופרסום אלה אכן הצליחו לחשוף את המוצר או השירות המפורסם לעיניהם של אנשים רבים, אך מרביתן כלל לא התעניינו בו. היתרון הגדול בשיטת פרסום זו הוא כמובן חשיפה רחבה במיוחד, אך החיסרון הגדול יותר הוא, חשיפה רחבה ללא כל מיקוד וצמצום הנחשפים לקהל יעד פוטנציאלי אשר הביע את התעניינותו בהווה או בעבר בתחום של המוצר או השירות המפורסם.

קניית עוקבים

חשיפה קחבה לכמות גדולה של אנשים לא תמיד מוצלחת – וודאו שאתם חושפים את המוצר או שירות שלכם לקהל יעד פוטנציאלי 

חסרונות השיווק והפרסום בשיטות הישנות שכללו מודעות עיתונות ופרסומים בכל רחבי העיר אינם מסתכמים מקסיס הרחבה ולא ממוקדת, אלה באים לידי ביטוי בעלויות הקמפיין השיווקי הוא ותוצאותיו. קמפיין שיווקי ללא מיקוד לקהל יעד בלבד אומנם יצליח לחשוף את המוצר או השירות לעיניהם של אנשים רבים, אך רובם ככולם לא יעשו עם כך דבר. חשיפה גדולה במיוחד עם רוב מוחלט של נחשפים שאינם פועלים לאחר החשיפה, גורמת ליצירת אחוזי המרה נמוכים במיוחד או במילים אחרות אחוזי הצלחה נמוכים במיוחד. יוצא ששיטות השיווק והפרסום שהיו נפוצות עד לפני מספר שנים טרם עידן הרשתות החברתיות בפרט וכל עולם האינטרנט בכלל, גרמו לבעלי העסקים ואף לאנשים פרטיים לפרסם את המוצר או השירות שלהם תמורת תשלום גבוה, בשל החשיפה הרחבה מחד, אך מאידך, תוצאות השיווק והפרסום לא תאמו את עלויותיו בשל אחוזי הצלחה נמוכים במיוחד.

כך תשיגו אחוזי המרה והצלחה גבוהים במיוחד לקמפיין שיווקי שלכם

נתונים אלה הובילו בעלי עסקים רבים וכמובן גם אנשים פרטיים, לשנות את אופן פעולת הקמפיין השיווקי שלהם ולהעביר אותו לפלטפורמה החדשה והמתקדמת ביותר בתחום, הפלטפורמה האינטרנטית בכלל והרשתות החברתיות בפרט. היתרון הגדול והבולט ביותר של פרסום ושיווק ברשת הוא האפשרות למקד את החשיפה אך ורק לקהל יעד פוטנציאלי, אשר כבר הספיק להקליד מילות חיפוש קשורות בקשרישיר לתחום המוצר או השירות שלכם. פרסום בשיטה זו מאפשר לכל המפרסמים להנות מעלויות שיווק נמוכות יותר בשל חשיפה ממוקדת בלבד לעיניים של אנשים מעטים ולאחוזי הצלחה והמרה גבוהים במיוחד. בעקבות היתרונות המשמעותיים הללו כיום יש בעלי עסקים רבים וכמובן גם אנשים פרטיים בכל רחבי העולם אשר בוחרים לפרסם ולשווק את המוצרים שלהם אך ורק בפלטפורמת הרשת הן באתרי אינטרנט והן ברשתות החברתיות. במידה וגם אתם רוצים להנות מכל היתרונות של הפרסום ברשת, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם לעשות זאת נכון.

תחרות גדולה ברשת – אפשרויות השיווק והפרסום ברשת בכלל וברשתות החברתיות בפרט

תחילה חשוב להקדים ולומר כי בשל היתרונות הרבים של שיווק ופרסום ברשת, כיום יש מאות מיליוני אנשים בכל רחבי העולם אשר בוחרים לפרסם, לשווק ולמכור שירותים והמוצרים רבים מכל התחומים והסגנונות. כמויות אלה לא מותירות ברירה למערכות הרשת המתקדמות אלא לבצע פעולות סינון וסלקציה ולהציג לכל קהל הגולשים את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר. התוצאות אשר מסומנות על ידי מערכות הרשת המתקדמות, האיכותיות והטובות ביותר, מתמקמות במקומות טובים בעמודים הראשונים או מקבלות חשיפה מוגברת במטרה לאפשר לגולשים רבים להנות מאיכות המוצר או השירות המפורסם. מבדיקות רבות שנערכות בנושא, עולה כי למעלה מ 90% מכלל הגולשים מסתפקים בתוצאות המוצגות להם בעמוד הראשון בלבד, וכלל לא מגיעים אף לעמוד השני. לכן, קיימת תחרות קשה בין כלל המתמודדים על מקום בעמוד הראשון במטרה להפוך רלוונטיים ולייצר תנועת גולשים רבה.

סינון ממוקד – הדרך הבלעדית להפוך רלוונטיים ברשת

בדומה להליך הסינון והסלקציה שיש במנועי החיפוש הגדולים של גוגל, המעניקים מקום לאתרים האיכותיים והטובים ביותר בעמוד הראשון בלבד, גם ברשתות החברתיות קיים מעין הליך סינון וסלקציה המאפשר חשיפה נרחבת למשתמשים המסומנים על ידי המערכות כמעניינים, פעילים ומעשירים. בין כלל הפרמטרים אשר נבדקים על ידי הרשתות החברתיות במטרה לסמן את המשתמשים המעניינים ביותר ניתן למצוא את כמות העוקבים, כמות הלייקים, כמות התצפיות ועוד. ככל שיש יותר עוקבים, לייקים וצפיות לתוכן, כך מנועי הרשתות החברתיות מזהות משתמשים מעניינים ומקדמות אותם באופן טבעי לחלוטין. נתונים אלה מביאים כיום לא מעט אנשים לקידום שלבי קניית עוקבים מישראל, אפליקציית עוקבים באינסטגרם בחינם, קידום עוקבים באינסטגרם, קניית לייקים לשלל פרסומים ועוד במטרה להפוך למשתמשים איכותיים ומעניינים במיוחד ובכך לקדם את חשיפתם.

קניית עוקבים ולייקים – אחת הדרכים להפוך את הפרסומים שלכם לאטרקטיביים יותר 

חשוב להדגיש ולומר כי בדומה לסידור האתרים בעמודים השונים בגוגל, כך גם הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק וטוויטר, עורכות מגוון פעולות במטרה לאתר את הטובים והמעניינים ביותר. אך ישנה דרך נוספת לייצר חשיפה גדולה במיוחד ברשתות אלה. אנשים רבים בוחרים לעשות שימוש באפשרות של פרסום ממומן בפייסבוק, באינסטגרם ובכל שאר הרשתות החברתיות, במטרה לקדם את העמוד, הפוסט או התמונה שלכם במהירות רבה ולחשוף אותה לכמה שיותר משתמשים. אפשרות זו אכן מסייעת לאנשים רבים להצליח להתמודד עם התחרות הקשה עם כל אותם משווקים ומפרסמים מוצרים או שירותים דומים לשלכם ברשתות החברתיות בפרט וברשת האינטרנט בכלל. במידה וגם אתם מעוניינים באפשרות זו של פרסום ממומן ברשתות החברתיות, חשוב לדעת לעשות זאת נכון על מנת להגיע לקהל היעד שלכם בצורה ממוקדת ומדויקת ללא חשיפה רחבה ומיותרת.

שיטה לקידום טבעי ברשתות החברתיות – כך תוכלו להיחשף לעיני רבים  

ניתן לפלח את האוכלוסייה ברשתות החברתיות, ולבחור לאיזה פלח נקודתי וממוקד אתם רוצים לפרסם את המודעה, הפוסט או התמונה שלכם. בחירה נכונה של קהל יעד תאפשר לכם לחשוף את כל שתרצו לפרסם בצורה מאוד ממוקדת ומדויקת כך שאחוזי ההמרה של הקמפיין השיווקי שלכם יהיו גבוהים ומרשימים במיוחד. אך גם ללא קמפיין ממומן, ישנן כמה וכמה דרכים שיוכלו לסייע לכם להתקדם היטב ברשתות החברתיות ולהגיע לחשיפה נרחבת. אחת הדרכים היעילות ביותר לגרום למנועי החיפוש של הרשתות החברתיות לזהות אתכם כמשתמשים פעילים ומעניינים במיוחד היא להגיב חזרה לכל המגיבים על התמונות או הפוסטים שלכם. כאשר תגיבו חזרה לכל מי שהגיב לכם, תגרמו למערכות הרשתות החברתיות לחשוב שהקשר ביניכם לבין המגיבים, קרוב במיוחד כך שהם וודאי ירצו לראות את כל מה שתפרסמו. כך הרשתות החברתיות ידעו להציף את כל הפרסומים שלכם לכל אותם אנשים שסומנו בקשורים אליכם בקשר קרוב. מלבד האפשרות לפרסום ממומן וכן מעבר לשיטה שתאפשר לכם לחשוף באופן טבעי את כל שתפרסמו לאנשים רבים, ישנן אפשרויות שכיחות במיוחד של אפליקציית קניית עוקבים איכותיים באינסטגרם, קידום עוקבים באינסטגרם, קניית לייקים ועוקבים ועוד. האפשרויות הללו גם הן יסייעו לכם להיתפס בעיני רבים וכמובן גם בעיני הרשתות החברתיות עצמן, כמעניינים וככאלה ששווה לעקוב אחר הפרסומים שלכם.

 

 

 

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

המאמר נכתב על ידי גרישה פיינברג
בעל ניסיון רב בקידום אתרים ושיווק בדיגיטל

בלוג

איך מוציאים קבלות מתחת לגיל 18?

נדמה שעוד משחר הימים, מבוגרים מוצאים את עצמם אחת לכמה זמן נאנחים ואומרים ומסננים ״הנוער של היום הוא לא מה שהיה פעם״. כנראה שאמרו את

בלוג

איך למצוא דילים זולים לאירופה

לא מעט אנשים מעוניינים לטוס לאירופה, אך בד בבד, מחפשים יעד זול לאירופה ובאופן כללי, מחפשים את הדרך הטובה ביותר להנות ממה שאירופה מציעה לכם,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו