מדריך קידום אתרים

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

מדריך קידום אתרים

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

מדריך קידום אתרים – כל מה שחשוב שתכירו על המסלולים השונים של קידום האתרים

עד לפני מספר שנים בודדות בעלי עסקים רבים ואף אנשים פרטיים בחרו לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם בעזרת מודעות עיתונות או שלטים שיופצו בכל רחבי העיר. אפשרות זו אכן חשפה את המוצרים והשירותים לעיניהם של אנשים רבים אך ללא כל מיקוד ופנייה לקהל יעד בלבד. על החשיפה הגדולה בעלי העסקים ואף האנשים הפרטיים שפרסמו במודעות עיתון או בשלטי חוצות בכל רחבי העיר נדרשו לשלם לא מעט כסף אך כמעט ללא תמורה. רוב ככל האנשים אשר נתקלו במודעה כלל לא היו מעוניינים בשירותים או במוצרים שהיא מציעה. נתון זה מביא לאחוזי המרה והצלחה נמוכים במיוחד של קמפיין הפרסום. בדיוק מסיבה זו בעלי עסקים רבים ואף אנשים פרטיים בוחרים כיום ליהנות מכל היתרונות שיש לרשת האינטרנט להציע להם בעולם השיווק והפרסום של המוצרים והשירותים שלהם.

מדריך קידום אתרים

אחת האפשרויות השכיחות ביותר לפרסום, שיווק ומכירה ברשת – אתרי אינטרנט

אחת האפשרויות השכיחות ביותר כיום לפרסום, שיווק דיגיטלי ומכירה ברשת היא כמובן בניית אתרי אינטרנט שיוצגו לכל המחפשים במנועי החיפוש של גוגל. לאתרי האינטרנט יש יתרונות רבים ומשמעותיים על פני כל אפשרות אחרת הן מבחינת פרסום ושיווק דיגיטלי והן מבחינת עלויות ותחזוקה. בהשוואה לחנויות פיזיות, אתר אינטרנטי מצליח המייצר תנועת גולשים רבה ומציע מוצרים או שירותים למכירה אינו מצריך תשלום קבוע תמורת שכירות החנות, אינו מצריך החזקת עובדים, אינו מגביל את קהל הלקוחות הפוטנציאלים בשעות פתיחה וסגירה של החנות, זמין 24 שעות ביממה ללקוחות מכל רחבי הארץ ועוד.  מעבר לכך, אתרי אינטרנט מאפשרים לבעליהם לפרסם ולשווק את המוצרים או השירותים שלהם באופן ממוקד הפונה אך ורק ללקוחות פוטנציאליים אשר הביעו עניין בתחום בו הם עוסקים. אתר האינטרנט ייחשף לעיני גולשים פוטנציאליים אשר כבר הספיקו להקליד בשורת החיפוש מילות מפתח הקשורות בקשר ישיר לתחום בו האתר עוסק, או במילים אחרות ייחשף לקהל היעד בלבד. חשיפה ממוקדת אזור מאפשרת להגדיל משמעותית את אחוזי ההמרה של קמפיין הפרסום שלכם כך שתדרשו לשלם בהתאם על חשיפה לקהל יעד בלבד.

הכמות האדירה של האתרים הקיימים ברשת מחייבת את מנועי החיפוש של גוגל לערוך שלבי סינון וסלקציה

כלל היתרונות שצוינו מעלה מביאים המון אנשים מידי יום לרשת האינטרנט מצוידים באתרים איכותיים ומרשימים במיוחד. הכמות האדירה של אתרי האינטרנט בכלל התחומים הקיימים לא מותירה ברירה למנועי החיפוש של גוגל, אשר עורכים סינון וסלקציה בין כל האתרים על מנת לאתר את הטובים ביותר. על מנת להבטיח את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר עבור קהל הגולשים, מנועי החיפוש של גוגל מדרגים את כל האתרים ובוחרים למקם רק את הטובים ביותר בתוצאות העמוד הראשון. מבדיקות רבות עולה כי אכן למעלה מ 90% מכלל הגולשים מסתפקים בתוצאות המוצגות להם בעמוד הראשון בלבד וכלל לא מגיעים לעמוד השני ולעמודים הנוספים לאחר מכן. במילים אחרות, במידה ואתר האינטרנט שלכם, איכותי מרשים ומקצועי ככל שיהיה, לא ימוקם בעמוד הראשון של גוגל, קיימת סבירות גבוהה שהוא יהפוך כלל לא רלוונטי עבור כל קהל היעד הפוטנציאלי שיסתפק בתוצאות המוצגות בעמוד הראשון בלבד.

השירות החיוני ביותר להצלחתו של האתר שלכם – שירות קידום אתרים

בדיוק בנקודה זו נכנסים שירותי קידום אתרים. בעלי אתרים רבים לא מבינים מדוע האתר המושקע שלהם אשר הם עמלו רבות על בנייתו לא מצליח לייצר את התוצאות להן ציפו. כידוע, הסיבה המרכזית לכך נובעת מהעובדה הפשוטה כי הם ממוקמים בעמודים הסופיים או אף בעמוד השני בתוצאות החיפוש בגוגל אליהם לא מגיעים הלקוחות הפוטנציאלים שלהם. שירותי קידום אתרים מסייעים להתמודדות מיטבית עם הבעיה ומצליחים לקדם אט אט את האתרים השונים בתוצאות החיפוש עד שיגיעו למקום מכובד בעמוד הראשון של גוגל. אז לאחר שהצלחתם להשלים את מלאכת בניית האתר שלכם חשוב שתבינו כי קיים שירות נוסף וחיוני במיוחד, עליו לא תוכלו לדלג בדרך להצלחת אתר האינטרנט שלכם ברשת, הנקרא קידום אתרים.

קידום אתרים ממומן – תוצאות מהירות ויצירת תנועת גולשים רבה תוך זמן קצר

הליך קידום אתרים מתחלק לשני מישורים מרכזיים כאשר הראשון הוא קידום אתרים ממומן והשני הואקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן מאפשר לבעלי האתר ליהנות מתוצאות מהירות במיוחד ומיצירת תנועת גולשים רבה תוך זמן קצר. מישור זה של קידום אתרים ממומן מחייב את בעלי האתר לשלם באופן קבוע למנועי החיפוש של גוגל תמורת מקום מכובד בעמוד הראשון כך שכל הגולשים הפוטנציאליים יראו את האתר. היתרונות הברורים של מסלול זה הוא מהירות התוצאות שלא יאחרו להגיע תוך ימים ספורים בלבד. אך מנגד, חשוב לדעת כי בעלי האתר חייבים לשלם באופן קבוע תמורת המקום שקיבלו בעמוד הראשון של גוגל ובמידה ויפסיקו את התשלום, האתר שלהם יחזור למקום הטבעי שלו אי שם בעמודים הסופיים לתוצאות החיפוש.

קידום אתרים אורגני – קידום טבעי ויציב במיוחד ללא צורך בתשלום קבוע על מקום בעמוד הראשון

האפשרות השנייה של מסלולי הקידום השכיחים ביותר היא קידום אתרים אורגני. קידום אתרים אורגני, בשונה מקידום אתרים ממומן מחייב את בעלי האתר להתאזר בלא מעט סבלנות ולהתכונן להליך ארוך ומייגע עד שיגיעו התוצאות המיוחלות. במסגרת תהליך קידום אתרים אורגני, מקדם אתרים מקצועי עורך סדרה של פעולות אופטימיזציה לאתר האינטרנט במטרה לוודא כי מנועי החיפוש של גוגל יסמנו את האתר כעשיר ואיכותי במיוחד, כך שהם ירצו שהוא יופיע בעמוד הראשון לתוצאות החיפוש לטובת כל הגולשים שלהם. מקדם אתרים מקצועי יודע בדיוק על מה מנועי החיפוש של גוגל שמים דגש כאשר הם בוחנים את אתרי האינטרנט ומדרגים את איכותם, מה שיאפשר לו בקלות רבה לשפר את כל הנקודות הרלוונטיות ביותר ובכך להעלות את ציון האתר. בעצם העלאת ציון האתר, מקדם האתרים מקדמו אל עבר היעד, מקום בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.

קידום אורגני ויציב מאפשר לאתר שלכם להתקדם באופן טבעי על ידי מנועי החיפוש של גוגל

החיסרון המשמעותי בגינו בעלי אתרים רבים בוחרים לוותר על אפשרות קידום אורגני לעומת הקידום הממומן הוא משך הזמן של התקדמות האתר עד למקום בעמוד הראשון. כפי שציינו לעיל קידום אתרים ממומן מאפשר לבעלי האתר לראות תוצאות מהירות ותנועת גולשים רבה תוך זמן קצר. לעומת זאת, המדריך קידום אתרים אורגני מחייב את בעלי האתר להבין שהם בעיצומו של תהליך אופטימיזציה והעלאת הציון שהאתר קיבל על ידי מנועי החיפוש של גוגל. אך היתרון הגדול והמשמעותי ביותר בגינו מקדמי אתרים רבים ומקצועיים בוחרים דווקא במסלול אורגני וטבעי זה הוא הליך קידום טבעי אשר מציב את האתר במקום בעמוד הראשון ללא צורך בתשלום קבוע על כך באופן יציב במיוחד.

פעולות אופטימיזציה לאתר – כל הנקודות עליהן מקדם אתרים מקצועי שם דגש

בין כלל פעולות האופטימיזציה אשר נעשות באתר באופן מתמיד על ידי מקדם אתרים מקצועי ומיומן תוכלו למצוא שיפור תמידי של נראות ונוחות השימוש באתר, שיפור זמן טעינת האתר ושילוב לא מעט מאמרי תוכן עשירים ואיכותיים בצירוף מילות מפתח רלוונטיות שנבחרו בקפידה בהתאם לכמות החיפושים שלהן. מדריך קידום אתרים אורגני זה מעניק לכם את כל הידע שחשוב שתכירו טרם תחילת הליך קידום אתר האינטרנט שלכם על הצד הטוב ביותר בידיו של מקדם אתרים מקצועי.

 

בלוג

למה כדאי להשתמש ברימרקטינג?

מכירים את התחושה בה אתם מרגישים שמודעות מוצרים עוקבים אחריכם בפייסבוק? הסירו כל חשש – מדובר ברימרקטינג.   מה זה רימרקטינג? רימרקטינג נחשב לאחד הכלים

בלוג

איך להגדיל צפיות ביוטיוב

זה מלווה אתכם כבר לא מעט הזמן; הרעיון הגאוני הזה שפשוט חייב להפוך לערוץ יוטיוב. אז עשיתם את זה – פתחתם ערוץ ואפילו העליתם כמה

בלוג

מה זה פרופיל פייסבוק מאומת?

יכולות לעלות לא מעט שאלות שקשורות לפרופיל הפייסבוק האישי שלכם. השאלות יכולות להגיע לאחר שוטטות קצרה בין פרופילים אחרים, שם תוכלו לראות פרמטרים שונים. לא

פרסום ברשתות חברתיות

איך לבנות ערוץ יוטיוב משפיע?

תמיד חלמתם שיהיה לכם ערוץ יוטיוב משפיע? המאמר הבא נכתב על מנת לספק לכם טיפים חשובים לבניית ערוץ מצליח משלכם. אחרי שתקראו את המאמר בשלמותו,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו