שיפור מהירות טעינת אתר וורדפרס

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

שיפור מהירות טעינת אתר וורדפרס

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

בדיקת מהירות אתר – וודאו שהאתר שלכם אינו מבריח לקוחות

בדיקת מהירות אתר

 

בעידן המודרני בו רשת האינטרנט השתלטה על חיינו, חלו שינויים רבים בכל הקשור לעולם הפרסום והשיווק. אם עד לפני מספר שנים בעלי עסקים היו נדרשים לחטט רגליהם ולתלות שלטים בכל רחבי העיר במטרה לפרסם את בית העסק, המוצר או השירותים שהם מציעים לציבור, הרי לנו שכיום ניתן לעשות זאת ביעילות רבה על ידי מספר לחיצות כפתור בלבד. לאפשרויות הפרסום והשיווק בראשות אתרי האינטרנט יש לא מעט יתרונות משמעותיים על פני האפשרויות הישנות שהיו בעבר. במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכלל היתרונות הללו, חשוב לוודא כי אתר האינטרנט שלכן יעמוד בתחרות הקשה שנגרמת עקב ריבוי אתרים בכל הנושאים הקיימים. ריבוי אתרים גורם למנועי החיפוש של גוגל לערוך סינונים בתוצאות שהם מציגים למילות מפתח רלוונטיות. מנועי החיפוש החכמים של גוגל יודעים להציב בעמוד הראשון את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר אשר יעניקו את המירב עבור קהל הגולשים.

 

בדיקת מהירות אתר – רק כך תצליחו להפיק את המירב מאתרי האינטרנט שלכם

 

לכן, במידה ואתר האינטרנט שלכם לא יתפס כמקצועי ואיכותי, סביר להניח שהוא יופיע אי שם בעמודים האחרונים אליהם כמובן אף גולש לא מגיע. במילים אחרות, במידה ולא תשקיעו באתר האינטרנט שלכם ואף תיעזרו בשירותי קידום אתרים מקצועיים, קיים סיכוי סביר כי כל ההשקעה שהשקעתם על בניית האתר תרד לטמיון. כיום יש שני מישורים מרכזיים לקידום האתר שלכם בעמודי התוצאות של גוגל. אפשרות של קידום אתרים ממומן ואפשרות נוספת של קידום אתרים אורגני. קידוח ממומן יאפשר לכם להגיע לעמודים הראשונים של גוגל תוך זמן קצר על ידי תשלום. בחירה באפשרות זו תאפשר לאתר האינטרנט שלכם להפוך אפקטיבי תוך זמן קצר ולייצר תנועת גולשים ואף מכירות. אך כאשר תפסיקו לשלם, האתר שלכם יחזור למקומו הטבעי בעמוקים האחרונים ביותר.

 

 

שירותי קידום אתרים אורגני או ממומן לא יספיקו – חשוב לוודא שהאתר שלכם יהיה מהיר מספיק

 

האפשרות השניה היא אפשרות הקידום האורגני. אפשרות זו תחייב אתכם להמתין בסבלנות רבה עד שהאתר שלכם יגיע לעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש בגוגל ויהפוך רלוונטי. אך היתרונות הגדולים של שיטה זו הם שהיא יציבה במיוחד ואינה דורשת תשלום. כלומר, הגעתכם לעמוד הראשון תהיה טבעית לחלוטין על ידי בחירתה של גוגל. גוגל תבחר לקדם אתכם בשל היותכם מקצועיים ואיכותיים מה שיבטיח לכם מקום בעמוד הראשון של גוגל לאורך זמן וכמובן ללא תשלום. במטרה להגיע לעמוד הראשון חשוב מאוד לערוך מקצה שיפורים של האתר כל העת. במקצה שיפורים זה חשוב לוודא כי כלל התמונות המופיעות באתר הינן תמונות איכותיות ומקצועיות בלבד.

 

כמו כן חשוב לוודא שאתם מוסיפים כתבות תוכן בנושא הרלוונטי בשילוב מילות מפתח נכונות ומבוקשות בתחום. נוסף על כך יש לוודא כי כל ממשק האתר נוח ופשוט לתפעול על מנת שלא לסבך את ציבור הגולשים. כלל הנתונים הללו משםיעים על דירוג האתר שלכם על ידי גוגל ובמידה ותצליחו לקבל דירוג גבוה, תקודמו אט אט עד שתגיעו לעמוד הראשון לפי מגוון מילות מפתח רלוונטיות.

 

אתרים איטיים – אחד הגורמים השכיחים ביותר לנטישת גולשים

 

אך חשוב לדעת כי בעלי אתרים רבים כלל לא מודעים למשמעות של מהירות אתר. בדיקת מהירות אתר יכולה לסייע לכם להבין האם האתר שלכם מספיק מהיר על מנת לספק את שביעות רצונם של הגולשים בו. הגולשים הממוצעים ימתינו מספר שניות בודדות עד שיחליטו כי הם מעוניינים לצאת מהאתר שלכם ולעבור לאתר הבא ברשימה במידה והוא לא יפתח כראוי. מהירות האתר משמעותית במיוחד ונחשבת לאחת הסיבות השכיחות ביותר לבריחתם של גולשים רבים. על כן חשוב מאוד לערוך שיפור מהירות טעינת אתר וורדפרס על מנת לוודא כי כלל הגולשים שכבר התעניינו באתר שלכם, גם ישארו לגלוש בו, להכיר את תכניו או אך לרכוש את מוצריו.

 

בדיקת מהירות תאפשר לכם לדעת האם האתר שלכם טעון שיפור מיידי

 

בדיקת מהירות אתר בגוגל תאפשר לכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות מצב האתר שלכם. ישנה אפשרות ללחוץ על קישור האתר ולמדוד את זמני התגובה ולעומת זאת ישנה אפשרות להעתיק את קישור האתר ולהציבו במקום המיועד לבדיקת מהירות האתר שם תוכלו לקבל את הנתונים המדוייקים. בעלי אתרים רבים אשר עושים הכל נכון לא מבינים מדוע האתר שלהם לא מצליח להגיע לתוצאות אליהן הם ציפו. שירותי קידום אתרים אשר מבטיחים אתר מקצועי בכל קני מידה לא יספיקו במידה ומהירות טעינת האתר שלכם איטית. כמו כן חשוב לדעת כי מהירות האתר הוא אחד הגורמים המרכזיים אשר משפיעים על יחס ההמרה של האתר שלכם.

 

בדיקת מהירות אתר – איטיות האתר תשפיע באופן ישיר על יחס ההמרה ואחוזי הנטישה

 

יחס ההמרה של האתר מסמן את כמות מבצעי פעולת הנמשך מתוך כמות הגולשים ששהו באתר. פעולת ההמשך מוגדרת על ידי בעל האתר ויכולה להיות השארת פרטים נוספים, התעניינות במוצרים או אף רכישתם. במידה ולקוחות פוטנציאליים רבים נכנסים לאתר מידי יום אך בודדים בלבד בוחרים בפעולת הנמשך, יחס ההמרה יחשב לבעייתי. לעומת זאת במידה וכמות נכבדת מבין כל הגולשים באתר אכן המשיכו לפעולת ההמשך, יחס ההמרה יחשב לטוב. מהירות אתר וורדפרס בפרט ומהירות אתר גוגל בכלל משפיעה באופן ישיר על יחס ההמרה בשל העובדה הפשוטה כי איטיות האתר גורמת לגולשים רבים לוותר על השהות בו עוד לפני שבכלל הספיקו לקבל את כל המידע שצריך על מנת להגיע לפעולת ההמשך.

 

בדיקת מהירות אתר – בריחת הגולשים עוד טרם האתר הספיק לעלות במלואו

 

במילים אחרות לא אחת קורה שגולשים אשר מעוניינים במוצר או בשירות שאתר אינטרנט איטי מציע להם בוחרים לעזוב אותו עוד לפני שרכשו את השירות או המוצר רק בשל היותו איתי. מצב זה סופר את הגולש שברח אך אינו סופר את פעולת ההמשך משום שהוא לא ביצע אותה. נתונים אלה גורמים ליחס המרה גרוע במיוחד אשר פעמים רבות יחייב את בעלי האתר בלא מעט כסף על אף שבפועל כמות הרוכשים הייתה קטנה במיוחד. הזמן המומלץ לעליית אתר הוא כשלוש שניות לכל היותר אך בפועל ישנם אתרים רבעם אשר מצריכים מהגולשים להמתין שניות ארוכות ואף עשרות שניות עד טעינת האתר כולו. אחוזי נטישת האתר עולים משמעותית ופוגעים בנתוני הצלחת האתר.

 

הגורמים המשפיעים על מהירות האתר הם:

 

מהיות האתר הטובה ביותרשרת האתר – לשרת האתר ישנה חשיבות משמעותית וישירה על מהירות האתר. על פי רוב שרתים זולים במיוחד הם כאלה שאלא מתוחזקים כראוי מה שכמובן ישפיע באופן ישיר על מהירות האתר שלכם.

 

פלטפורמת האתר – כיום יש לא מעט פלטפורמות שונות לבניית אתרים. בחירה בפלטפורמות חינמיות או זולות במיוחד עלולות לגרום לאיטיות קלה בפתיחת האתר שלכם. לכן חשוב לדעת לבחור נכון את הפלטפורמה הטובה ביותר לבניית אתרים. בחירה שרירותית או על פי עלויות הבנייה עלולה לעלות לכם ביוקר.

 

קידוד האתר – ישנן פלטפורמות הכוללות קוד פתוח. קוד פתוח מאפשר לשנות את הקוד ובמידה והוא משונה בצורה שאינה מקצועית הדבר עלול לבוא לידי ביטוי במהירות פתיחת האתר. על כן חשוב לוודא כי כל שינוי בקידוד נעשה באופן מקצועי ומדוייק, כך תצליחו למנוע את איטיות האתר שלכם, הורדת יחס ההמרה והעלאת יחס הנטישה.

 

תמונות – בעלי אתרים רבים בוחרים לשלב לא מעט תמונות באתרים שלהם. נכון שלדבר יש משמעות רבה באשר לתפיסת עין הגולשים והענקת מראה מרשים ויוקרתי לאתר, אך במיקה ובעלי האתרים ישלבו תמונות גדולות וכבדות במיוחד, הדבר יכול לגרום לאיטיות רבה בפתיחת האתר. תמונות כבדות הן תמונות גדולות במיוחד ובאיכות גבוהה. כמובן שאיכות ירודה של תמונות ימנעו מהאתר שלכם להופיע בעמודים הראשונים לתוצאות החיפוש ולכן חשוב לדעת לאזן בין כמות התמונות, איכותן וגודלן.

 

במטרה לקבל שיפור מהירות טעינת אתר וורדפרס בפרט וכל אתר אינטרנט בכלל, חשוב להתיחס לגורמים הללו ולנסות לשפר את הטעון שיפור. בדיקת מהירות אתר אינטרנט על ידי בדיקת מהירות אתר בגוגל תאפשר לבעלי אתרים רבים להכיר במגרעות האתר אשר יכולות להביא לכישלונו.

 

 

 

בלוג

איך להגדיל צפיות ביוטיוב

זה מלווה אתכם כבר לא מעט הזמן; הרעיון הגאוני הזה שפשוט חייב להפוך לערוץ יוטיוב. אז עשיתם את זה – פתחתם ערוץ ואפילו העליתם כמה

בלוג

מה זה פרופיל פייסבוק מאומת?

יכולות לעלות לא מעט שאלות שקשורות לפרופיל הפייסבוק האישי שלכם. השאלות יכולות להגיע לאחר שוטטות קצרה בין פרופילים אחרים, שם תוכלו לראות פרמטרים שונים. לא

פרסום ברשתות חברתיות

איך לבנות ערוץ יוטיוב משפיע?

תמיד חלמתם שיהיה לכם ערוץ יוטיוב משפיע? המאמר הבא נכתב על מנת לספק לכם טיפים חשובים לבניית ערוץ מצליח משלכם. אחרי שתקראו את המאמר בשלמותו,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו