בדיקת מהירות אתר

בדיקת מהירות אתר

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

בדיקת מהירות אתר – כל מה שאתם חייבים לדעת על מהירות טעינת האתר שלכם!

 

בעלי עסקים רבים בוחרים בשנים האחרונות להקים אתרי אינטרנט לטובת מתן שירות זמין, יעיל ונוח לכל לקוחותיהם. אתרי האינטרנט כוללים לא מעט יתרונות משמעותיים על פני חנויות פיזיות הגורמים לבעלי עסקים לפתוח בזה אחר זה אתרים המעניקים מידע, שירות או מוצר לכל לקוח. היתרונות הבולטים ביותר הם:

 

  1. ללא תשלומי שכירות – בניגוד לחנויות פיזיות המחייבות את בעליהן בתשלום שכירות מידי חודש, אתרי האינטרנט חינמיים לחלוטין (לאחר שקודמו נכון בצורה אורגנית).
  2. ללא תשלומי משכורות – בניגוד לחנויות פיזיות,  אתרי האינטרנט אינם מחייבים את בעל העסק להעסיק עובדים.
  3. ללא מגבלת זמן – בניגוד לחנויות פיזיות הפתוחות בשעות מוגבלות במהלך היממה, אתרי אינטרנט עובדים 24/7, ומאפשרים לבעליהם ליהנות ממכירות בכל שעות היממה ומכל רחבי העולם.

 

רוצים ליהנות מכלל היתרונות של אתרי האינטרנט? זה מה שאתם חייבים לעשות בשביל ליהנות מתנועת גולשים משמעותית

 

חושבים לפתוח אתר אינטרנט לבית העסק שלכם וליהנות מכלל היתרונות שצויינו מעלה? ישנן מספר נקודות חשובות שאתם חייבים להכיר לפני תחילת הליך בניית האתר העסקי שלכם. ראשית, חשוב לדעת שהתחרות ברשת קשה. בעלי עסקים רבים בתחום שלכם כבר הספיקו לפתוח אתרי אינטרנט מוצלחים, כך שהתחרות על המקומות בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל קשה מתמיד. שנית, חשוב לדעת שלמעלה מ 90% מהגולשים בגוגל מסתפקים בתוצאות בעמוד הראשון בלבד, מה שאומר שאם לא תצליחו לתפוס מקום טוב בעמוד הראשון, תנועת הגולשים באתר שלכם תהיה נמוכה במיוחד. אז מה עושים? איך ממקמים את האתר במקום טוב בעמוד הראשון של גוגל? בעזרת קידום אתרים מקצועי.

 

קידום אתרים – רק כך מתמקמים במקום טוב בעמוד הראשון של גוגל

 

בעלי אתרים רבים סבורים כי מיד לאחר תום שלבי בניית אתר מושקע ומקצועי, הם יתחילו לקצור את הפירות של תנועת גולשים רבה. לכן, חשוב להדגיש כי בניית אתר אינטרנט, מקצועי ככל שיהיה, ללא שירותי קידום אתרים אינה שווה הרבה. שירותי הקידום מתחלקים לשניים – קידום אורגני וקידום ממומן. בשורות הבאות נגע באחת הנקודות החשובות בקידום אורגני והיא בדיקת מהירות אתר.

 

בדיקת מהירות אתר – כך תימנעו מאחוזי נטישה גבוהים במיוחד

 

הליך קידום אורגני אורך מספר חודשי עבודה במהלכם האתר עובר לא מעט פעולות אופטימיזציה שגורמות למנועי החיפוש של גוגל להבין כי מדובר באתר איכותי ומקצועי. כשמנועי החיפוש של גוגל מעלים את הדירוג של האתר, הוא מקודם עד שתופס מקום טוב בעמוד הראשון. אחד הפרמטרים שנבדקים שוב ושוב הוא בדיקת מהירות אתר גוגל. בדיקת מהירות אתר גוגל נועדה לוודא שהאתר נפתח תוך זמן קצר, כ 3 שניות בלבד. אתרים כבדים שהליך פתיחתם מתארך עלולים לגרום לגולשים רבים להתייאש ולעזוב את האתר במהלך טעינתו, מה שיעלה משמעותית את אחוזי הנטישה. בדיקת מהירות אתר אינטרנט חיונית להליך קידום אתרים מהיר ומוצלח, ולכן חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים על כך.

 

בחרנו מספר נקודות שכיחות הפוגעות במהירות אתרי אינטרנט רבים כיום, והן:

 

  1. תמונות

 

בעלי אתרים רבים משלבים באתר שלהם כמות גדולה של תמונות גדולות וכבדות במיוחד. משקל כלל התמונות הללו גורר פגיעה ישירה בבדיקת מהירות אתר ומביא לאחוזי נטישה גבוהים במיוחד. במטרה להימנע מכך, חשוב לבחור בקפידה את כלל התמונות המשולבות באתר. מעבר לכך, חשוב לוודא שהתמונות שנבחרו יהיו בגודל המינימלי וישקלו מעט, על מנת לחסוך מאמץ בעת טעינת האתר.

 

  1. מהירות האינטרנט

 

נקודה נוספת המשפיעה על בדיקת מהירות אתר היא מהירות האינטרנט עליו גולשים. גולשים רבים משתמשים באינטרנט איטי ומיושן, מה שהופך את הטעינה לאיטית במיוחד. במקרה זה, אין לבעל האתר אפשרות לשינוי ושיפור בדיקת מהירות אתר.

 

  1. זיכרון מטמון

 

זיכרון מטמון מאפשר לגולשים ליהנות לטעינה מהירה במיוחד בטעינה שנייה של אתרים רבים. בטעינה הראשונה זיכרון מטמון ישמור מספר קבצים במחשב במטרה לאפשר טעינה מהירה יותר בכניסה הבאה לאותו אתר. בדיקת מהירות אתר אינטרנט עלולה להיפגע מכך בעת הטעינה הראשונה, בה מורדים ונשמרים קבצים שונים על המחשב.

 

  1. בניית האתר

 

ישנן לא מעט פלטפורמות אפשרויות לבניית אתרים. הפלטפורמות השונות מציעות טכנולוגיות שונות עליהן האתר יושב, מה שמשפיע על בדיקת מהירות אתר גוגל. חשוב להדגיש כי כלל הפלטפורמות השונות מספקות אתרי אינטרנט איכותיים, אך לא כולן מספקות אתרי אינטרנט מהירים. לכן, לפני שאתם בוחרים את הפלטפורמה המועדפת עליכם לבניית האתר, חשוב שתכירו מספר אתרים מהפלטפורמות השונות, כך שתדעו לבחור נכון את הפלטפורמה הבונה אתרים מהירים במיוחד.

 

רוצים לבדוק את מהירות האתר שלכם? כך תעשו זאת בחינם

 

רוצים לבדוק את מהירות האתר שלכם? כיום יש לא מעט כלים המאפשרים לכם לבצע בדיקת מהירות אתר אינטרנט בקלות וללא עלות. אחד הכלים האיכותיים ביותר לביצוע בדיקת מהירות טעינת אתר הוא הכלי של גוגל. לאחר תום שלבי הבדיקה, הכלי מספק לאתר ציון בהתאם למהירות הטעינה שלו. הציון הוא מ 0 ל 100 כך שכל ציון מעל 90 נחשב למהיר במיוחד, בין 50 ל 90 נחשב ממוצע ומתחת לזה נחשב לאיטי. אתרי אינטרנט איטיים יובילו לאחוזי נטישה גבוהים שיפגעו בכל הליך הקידום. לכן, אם בדקתם את האתר שלכם ונמצא כי זמן הטעינה שלו ארוך זמן רב, חשוב לערוך שיפור מהירות אתר וורדפרס או כל אתר אחר על מנת ליהנות מהליך קידום אתרים מוצלח שיוביל את האתר למקום טוב בעמוד הראשון של גוגל.

 

טיפים מעשיים לשיפור מהירות טעינת האתר

 

לאחר השלמת בדיקת מהירות אתר גוגל, הכלי מעניק לבעלי האתר טיפים מעשיים לשיפור בדיקת מהירות טעינת אתר. מעבר לנקודות שציינו לעיל הפוגעות במהירות הטעינה של אתרים רבים, חשוב שתכירו את הטיפים השכיחים ביותר המוענקים ללקוחות רבים לאחר בדיקת מהירות אתר גוגל. הטיפים השכיחים ביותר הם:

 

  1. טעינה מאוחרת של תמונות שאינן מופיעות בעמוד הראשון.
  2. הקטנה משמעותית של הפניות אוטומטיות לקבצים חיצוניים שונים.
  3. טעינה מאוחרת של קבצי css, רק לאחר שהאתר עלה במלואו.

 

כלל הטיפים הללו יאפשרו לכם ליהנות מבדיקת מהירות אתר מוצלחת יותר, כך שתוכלו לספק לגולשים את השירות היעיל והנוח ביותר. חשוב להדגיש ולומר כי בדיקת המהירות אינה הגורם הבלעדי המשפיע על הליך קידום אתרים. הליך זה כולל עוד לא מעט שלבים ותכנים הנבדקים על ידי מנועי החיפוש של גוגל, המנסים לקדם את האתרים האיכותיים ביותר לעמוד הראשון. מעבר לשיפור בדיקת מהירות אתר, מנועי החיפוש של גוגל בוחנים את התוכן המוצע באתר, את איכות התמונות המשולבות בו, את תחלופת התכנים ועוד. אז אם גם אתם רוצים לתפוס מקום טוב בעמוד הראשון של גוגל במטרה ליהנות מתנועת גולשים רבה, חשוב שתכירו את כלל המשתנים המשפיעים על קידום האתר שלכם.

 

קידום אורגני לעומת קידום ממומן

 

כל הנקודות שצויינו מעלה מסייעת בקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן לעומת זאת, מבטיח לבוחרים בו מקום טוב בעמוד הראשון של גוגל תוך זמן קצר. המסלול הממומן כולל תשלום קבוע למנועי החיפוש של גוגל תמורת מקום טוב בעמוד הראשון. חשוב להדגיש כי קידום אתרים ממומן מחייב את בעל האתר בתשלום קבוע, כך שברגע שהוא יעצור את התשלום, האתר יחזור למקומו הטבעי בהתאם לציון שקיבל בבחינה של גוגל. לעומת זאת, קידום אתרים אורגני אמנם איטי יותר, אך אינו מצריך מבעל האתר לשלם עבור מקומו מידי חודש.

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

המאמר נכתב על ידי גרישה פיינברג
בעל ניסיון רב בקידום אתרים ושיווק בדיגיטל

שיווק דיגיטלי
בלוג

קידום אתרים עם AI

​ ​קידום אתרים עם AI (בינה מלאכותית) הוא שילוב של טכנולוגיות למידת מכונה ועיבוד שפה טבעית בתהליך האופטימיזציה של אתרים לטובת שיפור הנראות שלהם במנועי חיפוש. השימוש ב-AI מאפשר ניתוח מתקדם של נתונים, זיהוי מגמות ודפוסים, והתאמה אישית של האסטרטגיה לצרכי האתר הספציפי. היתרונות המרכזיים כוללים אוטומציה ש

בלוג

איך מוציאים קבלות מתחת לגיל 18?

נדמה שעוד משחר הימים, מבוגרים מוצאים את עצמם אחת לכמה זמן נאנחים ואומרים ומסננים ״הנוער של היום הוא לא מה שהיה פעם״. כנראה שאמרו את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו