אלמנטור, הדרך הנוחה והטובה ביותר להשתמש ב-Page Builder

 

  •  

וורדפרס אלמנטור הוא תוסף וורדפרס שנועד לסייע לכם לבנות ולעצב עמוד באתר. יותר מ-2 מיליון משתמשים כבר נהנים ממנו. אם אתם מחפשים מערכת שמאפשרת לבנות ולעצב אתר בצורה פשוטה, נוחה וקלה, שתחסוך לכם הרבה זמן, אנרגיה וכסף, האלמנטור היא התוכנה בשבילכם.

קרדיט:freepik

כיצד האלמנטור משתלב בבניית אתרים

כדי שהאתר ייראה טוב וישמש את המטרה שלשמו נבנה, צריך להוסיף ולערוך בו אלמנטים בצורה נכונה ומדויקת. על מנת שכל האלמנטים יהיו מסודרים במקום הנכון ובצורה הנכונה, ישנה אפשרות להשתמש בפקודות עיצוב בקובץ מיוחד (CSS). הבעיה בפקודות העיצוב היא שהן צורכות ידע רב יחסית במחשבים. בנוסף, קשה עם פקודות אלה לעצב את האתר ולהוסיף לו דף נוסף. האלמנטור הוא Page Builder שעוזר לכם לשים אלמנטים בקלות בכל פעם שאתם רוצים לעדכן את האתר שלכם ולהכניס אליו דף נוסף.   

מה הופך את אלמנטור לטוב יותר מ– Page Builder אחרים

  • באלמנטור יש את המספר הרב ביותר של פיצ’רים בשוק והוא מאפשר לשחק עם העיצוב ככל העולה בדמיונכם.
  • RTL –  ההתאמה של אלמנטור לעברית היא מושלמת. אחת הסיבות לכך היא שהבילדר פותח בארץ. 
  • אלמנטור שם דגש רב על נוחות השימוש, כך שאין לו מתחרים בנושא זה.
  • צוות המפתחים המקצועי והמסור של אלמנטור דואג שתמיד יהיו עדכונים. כל מה שמפריע לאנשים שעובדים איתו  מתוקן באופן מהיר ויעיל.
  • יש לאלמנטור שתי גרסאות, חינמית ואלמנטר פרו. החינמית מספקת את כל מה שצריך כדי לבנות אתר. גרסת הפרו הופכת את כל העבודה באלמנטור ליותר נוחה, יותר מהירה ויותר יעילה. הפרו מתאים יותר לאנשי מקצוע.  
  • כל אתר שמכבד את עצמו בימינו מותאם למובייל. אלמנטור מספק  יכולת התאמה מלאה ופשוטה למובייל. 

מהי הדרך הבסיסית שבה משתמשים באלמנטור ואיך גרסת אלמנטור פרו תעזור לכם

אלמנטור עובד בשיטה שבה גוררים את האלמנט למקום שבו רוצים להניח אותו ומשחררים. השיטה הזאת נקראת, “גרור ושחרר”. את האלמנטים אפשר לגרור לאזור חדש שנוצר באתר או בעמוד חדש שמוסיפים לאתר.  לכל אזור חדש שנוצר, ניתן לקבוע את העמודות שיהיו בו ואת יחס שיהיה ביניהן. לאחר ששמתם את האלמנט במקום שרציתם, תוכלו לעצב אוות לפרטים קטנים ועדינים שיוסיפו את הטאץ’ שלכם לאלמנט. גרסת הפרו של אלמנטור תאפשר לכם לא רק לעצב עמוד אחד, אלא תבניות אלמנטור שלמות באתר. גרסת הפרו גם תאפשר לכם לקבל תמיכה טכנית מצווות המפתחים המקצועי.

המאמר נכתב ע”י השקדן – בניית אתרים.

קניית צפיות ביוטיוב

קניית צפיות ביוטיוב אחת מאפשרויות השיווק והפרסום החזקות ביותר בשנים האחרונות היא ערוצי יוטיוב מצליחים הכוללים סרטונים איכותיים ועשירים לטובת קהל הלקוחות. כל עולם האינטרנט

רימרקטינג

רימרקטינג – כך תוודאו שהלקוחות הפוטנציאליים לא ישכחו אתכם בשנים האחרונות חלים לא מעט שינויים משמעותיים בעקבות התפתחות כל עולם הטכנולוגיה, אשר משפיעים על חיינו.

פרסום באאוטבריין

אאוטבריין – כל מה שחשוב שתכירו אודות פרסום באאוטבריין בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בשימוש כלל הציבור ברשת האינטרנט בשל העובדה הפשוטה כי כיום הרשת

Scroll Up