עיסוי חזק ועוצמתי: האם עיסוי רקמות עוזר לכאבי גב חזקים, כיצד נמנע מכאבי גב חזקים

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

עיסוי חזק ועוצמתי: האם עיסוי רקמות עוזר לכאבי גב חזקים, כיצד נמנע מכאבי גב חזקים

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

אם אתם מאלה שאוהבים עיסוי חזק אז בטח השם עיסוי רקמות עמוק אינו זר לכם,רבים ממטופלי עיסוי וחובבי עיסוי חושבים שעיסוי חזק יכול לתרום הרבה יותר מעיסוי רגיל, למשל עיסוי שבדי קלאסי. עוצמת עיסוי רקמות עמוק היא חזקה מאוד,שונה בהחלט מכל העיסויים הבסיסיים דוגמת עיסוי ארומתרפי,עיסוי שבדי ומטרת הטיפול היא שיקום הגוף ופתירת כאבים חזקים.עד שלא חווים כאב,רוב האנשים אינם במודעות מספקת לעבור טיפולי עיסוי רפואיים,אם כי אני חייב לציין שאני די מבין, רק בשעת כאב מבינים כמה עומס ולחץ בשרירים עשויים לפגוע בכם .טיפולי עיסוי רפואי חשובים להפחתת העומס על הגוף,שיפור תפקוד תנועת איברים, גמישות ובעיקר מניעה לכאבי גב .

כאבי גב איך הגעתי למצב הזה

רוב האנשים לא מבינים כיצד הגיעו למצב של כאבי גב אשר מובילים להשבתה מוחלטת עד למצב של לשכב המיטה כמה ימים טובים עם גב תפוס חוסר יכולת לתפקד, לקום, לשבת, לזוז פגיעה מוחלטת בשגרת החיים והגעה למצב של חוסר אונים. השאלה הנשאלת מה הפעולות הלא נכונות שעשיתי שהגעתי לסיטואציה הלא נעימה הזו. לחץ וסטרס הם הגורמים הישירים לבעיות של כאבים בשריר ושלד. נהיגה מרובה פוגעת בשרירי גב תחתון ושרירי הצוואר האחוריים כך שאם אתם נוהגים הרבה עצרו,תעשו הפסקות,מתחו שרירים וטפלו בעצמכם. ישיבה על מחשב שעות מרובות גורמת לחוסר באספקת דם לכל איברי הגוף ונחשבת לאחד מגורמי הבעיות הגדולים של כאבי גב וצוואר

מה עושים שנתפס הגב חזק

כלל מספר אחד כאשר גב תפוס אל תחכו והזמינו עיסוי רפואי או עיסוי רקמות עמוק. ככל שתחכו אתם עשויים להידרדר למצבים לא נעימים עד כדי מצב של השבתה במיטה וכאבים חזקים במיוחד כאשר קמים מהמיטה. עד שיגיע המעסה קנו כרית חימום והניחו על גב תחתון למשך 15-20 ד’ק דבר שיקל על כאבי גב תחתון למצב זמני בלבד. משחות כמו וולטרן או זריקת וולטרן לא ממש עוזרות אלא מקלות בלבד היות ויש לחץ על השרירים והמטרה היא לטפל במקור הבעיה אני ממליץ מאוד על משחת ארניקה לכאבים חזקים.

אחרי העיסוי מה קורה, איך ארגיש

טיפול עוזר להפגת הכאבים אך לא ב100%הטיפול יעבוד מספר ימים עד 72 שעות והמטופל ירגיש הקלה מירבית בתנועה, יציבה,תזוזה, במיוחד שקמים מישיבה או שכיבה. המטופל עשוי להרגיש את הכניסות העמוקות אל השרירים אבל לא ירגיש את סוג הכאב שחווה לפני בסה”כ תהיה הטבה משמעותית בכאבים יש צורך לעשות עיסוי נוסף לאחר חמישה ימים כדי לגמור את הסיפור .

כל כמה זמן חשוב לעשות עיסוי רקמות עמוק

עיסוי טיפולי ורפואי מומלץ לעשות אחת ל3 שבועות, משך הטיפול יהיה 60-70 דקות זאת בהנחה ואין כאבי גב או בעיות צוואר או בעיות במפרקים. ספורטאים תחרותיים או אנשים העוסקים בפעילות ספורט, יצטרכו לעבור טיפולי עיסוי לשחרור קבוצות שרירים רבות על מנת להימנע מפציעות.

 

בלוג

בדיקת מהירות אתר

בדיקת מהירות אתר – כל מה שאתם חייבים לדעת על מהירות טעינת האתר שלכם!   בעלי עסקים רבים בוחרים בשנים האחרונות להקים אתרי אינטרנט לטובת

קידום אורגני

קידום אתר 2ALL

סקירת קידום אתר 2ALL בעידן התחרותי של היום האינטרנט ומנועי החיפוש נמצאים איתנו כבר למעלה משני עשורים ואין עוררין שהפכו לאחד הכלים המשמעותיים ביותר בחיינו.

קידום אורגני

קידום אתר וויבלי

סקירת קידום אתר וויבלי בעידן התחרותי של היום האינטרנט ומנועי החיפוש נמצאים איתנו כבר למעלה משני עשורים ואין עוררין שהפכו לאחד הכלים המשמעותיים ביותר בחיינו.

קידום אורגני

קידום אתר לייבסיטי

סקירת קידום אתר לייבסיטי בעידן התחרותי של היום האינטרנט ומנועי החיפוש נמצאים איתנו כבר למעלה משני עשורים ואין עוררין שהפכו לאחד הכלים המשמעותיים ביותר בחיינו.

קידום אורגני

קידום אתר סייט 123

סקירת קידום אתר סייט 123 בעידן התחרותי של היום האינטרנט ומנועי החיפוש נמצאים איתנו כבר למעלה משני עשורים ואין עוררין שהפכו לאחד הכלים המשמעותיים ביותר

קידום אורגני

קידום אתר סקוור ספייס

סקירת קידום אתר סקוור ספייס בעידן התחרותי של היום האינטרנט ומנועי החיפוש נמצאים איתנו כבר למעלה משני עשורים ואין עוררין שהפכו לאחד הכלים המשמעותיים ביותר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו