בניית אתר מכירות

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

בניית אתר מכירות

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

בניית אתר מכירות – הדרך הטובה ביותר לעשות זאת נכון

בניית אתר מכירות

 

העולם עבר לא מעט שינויים משמעותיים בעשורים האחרונים בעקבות התפתחות כל עולם הטכנולוגיה. אתרי האינטרנט וכלל האפשרויות הבלתי נגמרות ברשת מאפשרות לחסוך לא מעט זמן יקר וכסף רב לבעלי עסקים רבים. אם עד לפני מספר שנים בתי עסקים או חברות היו נדרשים לחטט רגליהם במטרה לתלות שלטי פרסום ושיווק בכל רחבי העיר, הרי לנו שכיום ניתן לפרסם ולשווק מוצרים רבים ואף בתי עסק שלמים בלחיצת כפתור בלבד. העידן האינטרנטי פתח בפני בעלי העסקים אפשרויות בלתי נגמרות כאשר כל שהם נדרשים לו זה מחשב. בשל כך, נולדו לא מעט מקצועות טכנולוגיים חדשניים בהם בעלי עסקים וחברות רבות עושות שימוש יומיומי. בעלי עסקים הבינו את הפוטנציאל הטמון ברשת האינטרנט ובכמות הגולשים הרבה מידי יום ולכן בחרו ועדיין בוחרים להעמיד לרשותם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שידעו לייצר עבורם מערך שלם של פרסום ומכירה ברשת.

 

אתרי אינטרנט מיוחדים המיועדים למכירות

 

האפשרות השכיחה והטובה ביותר כיום בעזרתה ניתן למכור שלל מוצרים או שירותים ברשת היא כמובן אתר אינטרנט מיוחד של מכירות. בניית אתר מכירות חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע טובים ואיכותיים במטרה להצליח להתמודד עם כלל האתרים המקבילים אשר מנסים למכור אף הם את המוצרים ולעיתים אך את השירותים שלכם. היתרונות הגדולים של פרסום, שיווק ומכירה באינטרנט הולידו תחרות קשה בין כלל בתי העסק כך שעל מנת להתברג במקומות טובים וראויים בעמוד הראשון של גוגל לתוצאות חיפוש מילות מפתח רלוונטיות, אתם נדרשים לנצח בתחרות לא פשוטה. אז לפני שאתם מחליטים לבנות אתר מכירות, חשוב שתכירו את הדרך שתידרשו לעבור עד שאתר המכירות שלכם יתחיל להיות אפקטיבי ולייצר מכירות רבות.

 

אתר המכירות שלכם לא מייצר את התוצאות שציפיתם להן? הנה כל הסיבות האפשרויות לכך

 

בעלי עסקים רבים כלל לא מודעים לדרך ולתחרות הקשה שעליהם יהיה לנצח. הם נעזרים באנשי המקצוע הטובים ביותר אשר מציעים שירותי בניית אתר מכירות באינטרנט, בניית אתר מכירות בינלאומי, בניית אתר ecommerce, בניית חנות woocommerce ,building an ecommerce site ועוד. לאחר שהם משלמים לאנשי המקצוע עבור בניית האתר הם מצפים לתוצאות מהירות של מכירת מוצרים או שירותים אך מתאכזבים לגלות כי אתר האינטרנט שהשקיעו בו כלל אינו רלוונטי. אף לקוח פוטנציאלי לא מגיע לבקר באתר בשל העובדה הפשוטה כי הוא ממוקם בעמודים האחרונים של תוצאות החיפוש בגוגל. מיקום בעמודים האחרונים מונע מאתרי האינטרנט, טובים ככל שיהיו, להפוך רלוונטיים עבור קהל הלקוחות הפוטנציאליים. הגולשים מסתפקים בתוצאות המוצגות להם בעמוד הראשון או בעמוד השני לכל היותר ואינם ממשיכים לחפש את מבוקשם בעמודים הבאים.

 

תחרות קשה בין כל האתרים המקבילים על מיקום בעמוד הראשון של גוגל

 

על כן חשוב לדעת כי על מנת להבטיח את יעילותו של אתר המכירות שלכם, אתם נדרשים לשירותי קידום אתרים מקצועיים. שירותי קידום אתרי מכירות בפרט ואתרי אינטרנט בכלל כוללים שני מישורים מרכזיים. האחד הוא שירותי קידום אתרים ממומן, והשני הוא שירותי קידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן יאפשר לכם ליהנות מתוצאות מכירה של האתר תוך זמן קצר. כל שתידרשו לעשות זה לשלם עבור מקום בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של גוגל. חשיפה בעמוד זה עתידה להביא לאתר שלכם כמות גולשים רבה שתצליח לייצר מכירות וצריכת שירותים. החיסרון של אפשרות קידום זו הוא העובדה שעליכם לשלם עבור שהותכם בעמוד הראשון. כאשר תפסיקו לשלם, אתר המכירות שלכם יחזור למקומות הטבעי אי שם בעמודים האחרונים.

 

חשוב להכיר את שירותי קידום אתרים – רק כך האתר שלכם יהפוך רלוונטי

 

אפשרות הקידום השניה היא אפשרות קידום אורגני. קידום אורגני איטי הרבה יותר בהשוואה לקידום הממומן ובו תידרשו לנצח במלחמה הקשה על כל אתרי המכירות המקבילים לכם. קידום זה נעשה באופן טבעי ואורגני על ידי מנועי החיפוש של גוגל. גוגל מקדמת אתרים מקצועיים ואיכותיים אשר מעניקים שירות טוב ותוכן עשיר עבור קהל הגולשים. על מנת לקדם את אתר המכירות שלכם בצורה אורגנית, אתם חייבים להוכיח למנועי החיפוש של גוגל שאתם ראויים לכך. לשם כך חשוב לוודא כי בניית אתר מכירות נעשה באופן מקצועי ומיטבי, כולל תמונות מקצועיות, תוכן עשיר במיוחד אותו תידרשו לחדש מעת לעת, מהירות גבוהה של פתיחת האתר ועוד. מקצה שיפורים זה יקדם אתכם באופן טבעי עד שתגיעו לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש ותוכלו לשהות שם ללא כל תשלום. כמובן שבמצב זה אתר המכירות שלכם יהפוך רווחי במיוחד בשל תנועת גולשים רבה מידי יום.

 

קידום אתרים אורגני לעומת קידום אתרים ממומן

 

במידה ואין לכם די סבלנות להמתין מספר חודשים לקידום האורגני עד שאתר האינטרנט שלכם יעשה את דרכו אל עבר העמוד הראשון, הדרך הנכונה ביותר היא לפעול בשני המישורים במקביל. כך תוכלו לשלם עבור שהייתכם בעמוד הראשון על ידי קידום אתרים ממומן ובמקביל לקדם את האתר באופן אורגני. שיטה זו תאפשר לכם ליהנות מפעילות אתר המכירות תוך זמן קצר לאחר סיום בנייתו ואף תאפשר לכם לעצור את התשלום עבור קידום האתרים כאשר הוא יקודם מספיק עד כדי שהייתו בעמוד הראשון באופן טבעי ללא צורך בתשלום כלל. שירותים אלה חיוניים במטרה להפוך את אתר המכירות שלכם לרלוונטי ואף רווחי. בעלי עסקים רבים מופתעים לגלות כי התוצאות שציפו להם לאחר בניית אתר מכירות מאחרות להגיע ועל פי רוב זוהי הסיבה המרכזית לכך. שירותי קידום אתרים הם לא מותרות, אלא חובה על כל אתר אינטרנט שרוצה להגיע לעמוד הראשון ולהפוך רלוונטי.

 

בניית אתרי מכירות חינם – מגוון פלטפורמות בנייה פשוטות וידידותיות

 

חשוב לדעת כי כיום ישנן לא מעט אפשרויות של בניית אתר מכירות חינם בעזרת פלטפורמות פשוטות במיוחד אשר יאפשרו לכם להכניס מוצרים שונים, אפשרויות לתשלום וכלל הצרכים הנדרשים להקמת אתר מכירות מצליח. אך חשוב לא פחות לדעת לבחור נכון את הפלטפורמות הטובות ביותר לבניית אתר מקצועי ואיכותי. אנשים רבים ללא כל ידע וניסיון בתחום בניית אתרי מכירות לא ידעו לעשות זאת ברמה מקצועית ומספקת. כמובן שייתכן מצב בו אדם ללא ניסיון אכן הצליח לייצר אתר מרשים ואף מוכר אך על פי רוב תוצאות בנייה חובבנית יבואו לידי ביטוי בקידום האתר ובהגיעו לעמוד הראשון של גוגל. כפי שציינו גוגל מקדמת את האתרים הטובים והמקצועיים ביותר כך שכל פגיעה ברמה המקצועית עלולה לבוא על חשבון המקום שלכם בעמוד הראשון וכמובן על חשבון כניסתם של אלפי לקוחות נוספים.

 

בניית אתר מכירות מקצועי – אל תתפשרו על איכות האתר

 

אתר מכירות לכן, אל לכם להתפשר על בניית אתר מכירות מקצועי ואיכותי. גם יחס ההמרה של האתר שלכם עלול להיפגע קשות עקב בניית אתר לא מקצועית. יחס ההמרה הוא היחס בין כמות הנכנסים לאתר לבין אלה שהמשיכו לפעולת ההמשך. פעולת ההמשך יכולה להיות כל פעולה שבעלי אתר המכירות הגדירו כמו השארת פרטים, התעניינות במוצרים או אף רכישתם. כאשר יש כמות גדולה של גולשים באתר שלכם אך רק חלק קטן מהם המשיכו לפעולת הנמשך, יחס ההמרה שלכם נחשב לא טוב. לעומת זאת, במידה וכמות גדולה של גולשים אכן המשיכו לפעולת ההמשך שנבחרה, יחס ההמרה יהיה טוב יותר. על מנת לשפר באופן משמעותי את יחס ההמרה חשוב לוודא כי האתר אכן מקצועי ופשוט למשתמש. לא מעט לקוחות בוחרים פשוט לעזוב אתרים ולעבור לאתרים הבאים בתור בשל העובדה הפשוטה כי האתר מעט מסובך מידי עבורם.

 

אתר איטי עלול לפגוע ביחס ההמרה ולהעלות את אחוזי הנטישה של הגולשים

 

כמו כן אתר אינטרנט איטי במיוחד אף הוא עלול להרתיע גולשים רבים אשר ינטשו את האתר בזה אחר זה. כל עוד הם לחצו על קישור האתר הם נחשבים לגולשים בו ובמידה והם ינטשו אותו עוד לפני שהוא הספיק לעלות, הם וודאי לא יספיקו לעשות את פעולת הנמשך מה שגם יפגע קשות ביחס ההמרה של האתר. לכן, אם אתם מעוניינים בבניית אתר מכירות אינטרנטי ומצליח, חשוב לבנות אותו ללא פשרות וכמובן להיעזר בשירותי קידום אתרים.

 

 

 

בלוג

למה כדאי להשתמש ברימרקטינג?

מכירים את התחושה בה אתם מרגישים שמודעות מוצרים עוקבים אחריכם בפייסבוק? הסירו כל חשש – מדובר ברימרקטינג.   מה זה רימרקטינג? רימרקטינג נחשב לאחד הכלים

בלוג

איך להגדיל צפיות ביוטיוב

זה מלווה אתכם כבר לא מעט הזמן; הרעיון הגאוני הזה שפשוט חייב להפוך לערוץ יוטיוב. אז עשיתם את זה – פתחתם ערוץ ואפילו העליתם כמה

בלוג

מה זה פרופיל פייסבוק מאומת?

יכולות לעלות לא מעט שאלות שקשורות לפרופיל הפייסבוק האישי שלכם. השאלות יכולות להגיע לאחר שוטטות קצרה בין פרופילים אחרים, שם תוכלו לראות פרמטרים שונים. לא

פרסום ברשתות חברתיות

איך לבנות ערוץ יוטיוב משפיע?

תמיד חלמתם שיהיה לכם ערוץ יוטיוב משפיע? המאמר הבא נכתב על מנת לספק לכם טיפים חשובים לבניית ערוץ מצליח משלכם. אחרי שתקראו את המאמר בשלמותו,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו