קידום באינסטגרם

קידום באינסטגרם

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

קידום באינסטגרם – כל מה שחשוב שתכירו

 

קידום באינסטגרםהאינסטגרם פרץ אל חיינו בסערה לפני מספר שנים בודדות, וכיום אנשים רבים בכל העולם עושים שימוש תדיר באפליקציה. האינסטגרם החל את דרכו בתור פלטפורמה לשיתוף תמונות בלבד אך עד מהרה הפך לפלטפורמה עסקית ושיווקית עבור עסקים רבים. כמובן שישנם מאות מיליוני אנשים אשר עושים שימוש בסיסי באינסטגרם בעיקר למטרת שיתוף תמונות ושמירתן, אך ישנם רבים נוספים אשר בוחרים ליהנות מכל היתרונות השיווקיים והפירסומיים שיש לאינסטגרם להציע. במידה וגם אתם מעוניינים להצליח לחשוף את עמוד האינסטגרם שלכם לקהל יעד רב במטרה לשווק, למכור או לקדם את העסק הפרטי שלכם, יש כמה נקודות חשובות שכדאי שתכירו כבר בתחילת הדרך.

 

הכירו את שתי השיטות המרכזיות להליך קידום באינסטגרם

 

ראשית, חשוב לפתוח ולומר כי הליך קידום באינסטגרם כולל שתי שיטות מרכזיות, קידום ממומן באינסטגרם וכן קידום אורגני באינסטגרם. ההבדל המרכזי בין בין השיטות הוא כמובן קידום תמורת תשלום (קידום ממומן באינסטגרם) לעומת קידום טבעי ללא צורך בתשלום קבוע (קידום אורגני באינסטגרם). בפתיחת הדברים נביא כמה טיפים חשובים לקידום אורגני באינסטגרם, השיטה בה רבים בוחרים כבר בשלב הראשון לאחר החלטתם ליהנות מיתרונות השיווק והפרסום שיש לפלטפורמה להציע. אז במידה וגם אתם מעוניינים לקדם את עמוד האינסטגרם שלכם ולהפוך אותו לעסקי, הצעד הראשון שעליכם לעשות זה להפוך את הפרופיל  האישי שלכם, לפרופיל עסקי. פעולה זו אינה ארוכה או מסובכת במיוחד, כל שתידרשו לעשות זה לגשת להגדרות ולשנות את אופי הפרופיל שלכם מאישי לעסקי.

 

קידום באינסטגרם אינו שייך לעסקים בלבד – אנשים פרטיים רבים בוחרים לקדם את העמוד שלהם באופן תמידי

 

חשוב להדגיש ולומר כי בניגוד למקובל לחשוב, גם אנשים פרטיים רבים בוחרים לקדם את עמוד האינסטגרם שלהם בדרכים אורגניות. קידום באינסטגרם בחינם אינו שייך רק לעסקים ולכן אנשים פרטיים רבים המעוניינים להגדיל את החשיפה של העמוד שלהם מכל סיבה שהיא, בוחרים באפשרות זו של קידום אורגני. אז לפני שגם אתם מתחילים, הנה לכם כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם לעשות זאת נכון.

 

 

קידום אורגני באינסטגרם – הקפידו על תוכן איכותי ומרשים

 

תחילה, חשוב להקפיד על מראה העמוד שלכם. מראה העמוד נגזר באופן ישיר מאיכות ונראות התמונות שאתם מעלים ולכן חשוב להקפיד על רמת איכות ללא פשרות. אנשים רבים שלא מודעים לנקודה זו לא מקפידים להעלות תמונות ברמת איכות גבוהה בלבד מה שיוצר מראה חובבני ולא מקצועי לעמוד שלהם. גם אם נראה לכם שהאיכות הירודה של תמונה בודדת בין כמה וכמה תמונות איכותיות במיוחד לא תבלוט לעין, אתם טועים. העוקבים הפוטנציאליים שלכם ישוטטו בעמוד כולו לפני שיתחילו לעקוב אחריכם ולכן חשוב לבחור בקפידה כל תמונה שאתם מעלים. כמובן שאם בעבר פחות הקפדתם על איכותן ונראותן הכללית של התמונות שלכם, כדאי לשקול להסיר אותן מהעמוד שאתם רוצים לקדם.

 

קידום באינסטגרם – במידה ואתם מקדמים עסק, ניתן לשלב קונספט עסקי ואחיד בתכנים שלכם

 

קידום ממומן באינסטגרםנקודה נוספת שכדאי להכיר באשר לתמונות שאתם מעלים היא שמירה על קונספט רציף ומשתלב. קידום עסקים באינסטגרם כולל קונספט עסקי כלשהו שניתן לשלב בתמונות במטרה ליצור אחידות ולהראות מקצועיות עסקית. לכן, אם אתם מעוניינים בהליך שיווק באינסטגרם, חשוב לבחור קונספט עסקי שיתאים לצרכים שלכם ולשלבו במספר תמונות בעמוד או אך בכולן.

 

עבדו בשיתוף פעולה עם דפים גדולים העוסקים בתחום שלכם – הדרך הבטוחה לצירוף עוקבים חדשים

 

במידה ותקפידו על תוכן איכותי ללא פשרות, סביר להניח שפעילים רבים שיגיעו לעמוד שלכם ירצו להמשיך לעקוב אחר תכניו. אך כיצד מביאים עוקבים פוטנציאליים חדשים לעמוד שלכם אתם שואלים? שאלה מצויינת. אחת השיטות האורגניות הטובות ביותר כיום היא יצירת קשר עם עמודים גדולים העוסקים בתחום שלכם. לא מעט אנשים המעוניינים בהליך פרסום באינסטגרם יוצרים קשר עם עמודים גדולים הכוללים אלפי ואף עשרות אלפי גולשים בתחום נקודתי ומבקשים שיפרסמו אותם. ישנם עמודים רבים שישמחו לפרסם אתכם במידה ואתם אכן מקצועיים, בשל שילוב אינטרסים. בזכותכם הם ממשיכים להעלות תוכן איכותי לעמוד לטובת כל העוקבים שלהם, ובזכותם אתם נהנים מחשיפה גדולה שתזרים תנועת גולשים לעמוד העסקי שלכם. שיתופי פעולה מעין אלה יסייעו לכם להזרים עוקבים פוטנציאליים רבים לעמוד האינסטגרם שלכם, ובמידה ואכן תקפידו על נראותו ואיכות תכניו, רבים מהם ישמחו להמשיך לעקוב אחריכם.

 

קידום באינסטגרם: אשטגים – הכירו את כוחן של המילים המתויגות

 

אפשרות נוספת היא צירוף אשטגים תחת כל תוכן שאתם מעלים. אשטגים יאפשרו לפרסם את התוכן שלכם לכל המחפש את המילים שתייגתם כך שתוכלו להגיע לקהל יעד גדול במיוחד במידה ותדעו לבחור נכון את המילים הטובות ביותר. אנשים רבים בוחרים במילים שכיחות במיוחד מתוך הנחה שעוקבים פוטנציאליים רבים וודאי מחפשים את המילים הללו. אך חשוב להדגיש ולומר כי ככל שהמילה שכיחה יותר, אנשים רבים יותר תייגו אותה תחת התוכן שלהם מה שאומר כי במידה וגם אתם תשתמשו בה, התוכן שלכם יבלע בים שלם של תכנים נוספים בהם תוייגה המילה. לכן, חשוב לדעת לבחור נכון את האשטגים הנכונים והקשורים בקשר ישיר לתחום שלכם. בחירת מילים שאינן קשורות לתחום שלכם אף הן לא יועילו כי רוב הנחשפים אליהן כלל לא מתעניינים בתחום העיסוק שלכם מה שיקטין מאוד את הסיכוי שהם יעקבו אחריכם.

 

 

 

הגיבו חזרה למגיבים על התכנים שלכם – צרו מעגל קשרים קרוב!

 

נקודה נוספת ואחרונה לתחום קידום אורגני באינסטגרם היא תגובות. הקפידו להגיב חזרה לכל אותם עוקבים שמקפידים להגיב על התכנים שאתם מעלים. תגובת חזרה לתגובה של עוקבים יוצרת מעין שיח ביניכם לבין העוקבים שענו, מה שגורם למערכת של קידום באינסטגרם להגדיר את הקשר כקשר קרוב. הגדרה זו תגרום לאינסטגרם להציג את התכנים שלכם בראש ובראשונה אצל כל העוקבים שהקשר שלכם איתם הוגדר כקשר קרוב על מנת לוודא שהם לא יפספסו תכנים של הקרובים להם ביותר. לכן, אל לכם להתעצל, הקפידו להגיב חזרה לתגובותיהם של העוקבים שלכם ובכל תייצרו מעגל קשם נרחב.

 

קידום ממומן באינסטגרם – הדרך המהירה ביותר לחשיפת העמוד שלכם

 

קידום אורגני באינסטגרםלעומת הליך קידום אורגני באינסטגרם המצריך ידע ופעולות אסטרטגיות כפי שצויינו מעלה, הליל קידום ממומן באינסטגרם פשוט הרבה יותר וכולל בעיקר תשלום עבור הפצת תכנים לאנשים רבים. ישנה אפשרות של קידום ממומן בסטורי באינסטגרם, קידום פוסט באינסטגרם ועוד. היתרון של קידום ממומן באינסטגרם הוא שהחשיפה שתכנים שלכם מהירה הרבה יותר, מה שכמובן ייצר תוצאות מרשימות תוך זמן קצר. אנשים רבים המעוניינים לקדם את עמוד האינסטגרם שלהם במהירות רבה ללא המתנה לתוצאות שאט אט יגיעו מהליך קידום אורגני, בוחרים באפשרות זו של קידום ממומן באינסטגרם.

 

קידום פוסט באינסטגרם, סטורי או עמוד – כך תעשו זאת נכון!

 

ישנה אפשרות של שימוש בהליך קידום ממומן באינסטגרם על ידי קידום פוסטים או קידום סטורים והפצתם לקבלת תוצאות מהירות ובמקביל להקפיד על כלל הדגשים החשובים של הליך קידום אורגני באינסטגרם. לאחר קבלת תוצאות מהירות, תוכלו לעצור את הקידום הממומן ולהסתפק בתוצאות של הקידום האורגני שאינו מצריך תשלום. רגע לפני שאתם צוללים להליך קידום באינסטגרם, חשוב שתעברו על כלל הנקודות שהובאו מעלה תוך הבנה של כולן ללא יוצא מן הכלל. נוסף על כך חשוב לחשוב מראש על הנישה האישית שלכם, על קונספט חוזר שיופיע בתכנים וכן על יצירת רצף או השלמה כלשהי בעמוד כולו שתיצור מראה מרשים ומזמין לכל אותם עוקבים פוטנציאליים שיגיעו לעמוד שלכם.

 

 

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

המאמר נכתב על ידי גרישה פיינברג
בעל ניסיון רב בקידום אתרים ושיווק בדיגיטל

בלוג

איך מוציאים קבלות מתחת לגיל 18?

נדמה שעוד משחר הימים, מבוגרים מוצאים את עצמם אחת לכמה זמן נאנחים ואומרים ומסננים ״הנוער של היום הוא לא מה שהיה פעם״. כנראה שאמרו את

בלוג

איך למצוא דילים זולים לאירופה

לא מעט אנשים מעוניינים לטוס לאירופה, אך בד בבד, מחפשים יעד זול לאירופה ובאופן כללי, מחפשים את הדרך הטובה ביותר להנות ממה שאירופה מציעה לכם,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו