שיווק באינסטגרם

שיווק באינסטגרם

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

שיווק באינסטגרם – הכירו את כל השלבים החיוניים בדרך אל המטרה

שיווק באינסטגרםכיום יש לא מעט אנשים אשר בוחרים לנצל את מירב היתרונות של השיווק והפרסום באינסטגרם. במידה וגם אתם מעוניינים לשווק מוצרים, שירותים או מגוון תכנים דרך הרשתות החברתיות, חשוב לדעת כי פלטפורמת האינסטגרם תוכל לסייע לכם בכך. אז לפני שאתם מתחילים את כל הליל השיווק באינסטגרם, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות שיאפשרו לכם לצעוד נכון בדרך הבטוחה להצלחה. לא מעט אנשים אשר מנסים את מזלם ללא התייחסות במלוא הרצינות לנקודות שיובאו מטה, לא מצליחים להגיע לתוצאות להן הם ציפו.

 

פרופיל עסקי בשייוק באינסטגרם – מאפשר לדעת מגוון פרטים חשובים אודות תנועת העוקבים בעמוד שלכם

 

אז בשלב הראשון חשוב לדעת כי ניתן לפתוח פרופיל עסקי באינסטגרם אשר יאפשר לכם לעקוב היטב אחר תנועת העוקבים שלכם. גם אם פתחתם בעבר פרופיל אישי שלא למטרות שיווק באינסטגרם, חשוב לדעת כי תוכלו להמיר את החשבון הקיים מחשבון פרטי לחשבון עסקי בקלות רבה. כל שאתם נדרשים לעשות זה להיכנס להגדרות ולהגדיר מחדש את השימוש שלכם. זהו הצעד הראשון שעליכם לעשות לפני שאתם מתחילים בכלל השלבים לצבירת עוקבים, שיווק ופרסום. פרסום באינסטגרם מדריך יאפשר לכם להכיר את כל הנקודות עליהן חשוב שתשימו דגש בכדי להבטיח שהעוקבים הפוטנציאליים שיגיעו לעמוד שלכם, ימצאו בו תוכן עשיר ואיכותי כך שירצו להמשיך לעקוב אחריכם.

 

שיווק אורגני באינסטגרם – כל השלבים שיקדמו את העמוד שלכם ללא צורך בתשלום קבוע

 

לאחר שהשלמתם את השלב הראשון והפכתם את עמוד האינסטגרם שלכם לעמוד עסקי, חשוב להכיר את כל השיטות השונות לשיווק באינסטגרם וכמובן את כל ההבדלים ביניהן. הליך שיווק באינסטגרם בחינם נקרא הליך שיווק אורגני אשר מאפשר לכם לשווק ולפרסם את המוצרים ושירותים לעיני עוקבים רבים והדוקים. הליך שיווק באינסטגרם בחינם מצריך מכם להכיר מספר דגשים חשובים שישפרו את נראותו של העמוד שלכם, יחשפו אותו בפני קהל יעד גדול וממוקד ויעניקו תוכן לכל העוקבים אחריו. עמודים הכוללים כמויות גדולות של גולשים יאפשרו לכם ליהנות מחשיפה גדולה מה שיגרום לרבים לפנות אליכם למטרות פרסום ושיווק. הליך שיווק שותפים באינסטגרם מאפשר למפרסמים וכמובן למפורסמים ליהנות משיווק מוצרים כך שהמפורסם משלם למפרסם (המחזיק בעמוד אינסטגרם עם כמות גדולה של עוקבים) תמורת כל מכירה.

 

 

שיווק דיגיטלי באינסטגרם – הקפידו על יצירת עמוד פעיל ודינאמי הכולל תוכן עשיר ואיכותי

 

במילים אחרות, גם אם אין לכם שום מוצר או שירות להציע, בעזרת עמוד אינסטגרם מצליח הכולל כמות גדולה של עוקבים תוכלו לשווק מוצרים ושירותים של אנשים אחרים ולקבל על כל מכירה אחוזים מהרווח. אפשרות זו פותחת את שערי השיווק באינסטגרם גם לאנשים פרטיים ולא רק לעסקים. אז לפני שמתחילים, חשוב שתכירו את האפשרות של שיווק באינסטגרם בחינם לעומת שיווק ממומן. שיווק ממומן דורש תשלום עבור הפצת פוסטים, סטורים או עמודים שלמים בהתאם לצרכים שלכם. לעומת זאת, הליך שיווק באינסטגרם בחינם, מצריך מכם לבצע מגוון פעולות חשובות שיגרמו למערכת האינסטגרם לחשוף את התכנים שלכם לעיני רבים ואט אט להתחיל להזרים עוקבים.

 

איכות התמונות בשיווק באינסטגרם – מעבר לחשיבות איכותן של התמונות, וודאו שקיים סדר עיצובי וסגנוני בעמוד

 

שיווק שותפים באינסטגרםאז הצעד הראשון בדרך לשיווק באינסטגרם הוא שיפור תמידי של מראה העמוד שלכם. לא מעט אנשים בוחרים להפוך את עמוד האינסטגרם הפרטי, לעמוד עסקי אך שוכחים לנקות את כל אותן תמונות לא מוצלחות במיוחד שהעלו בעבר. מעבר לאיכותן של התמונות, שחשוב שתהיה ללא דופי, ישנה חשיבות גם למראה הכללי והשתלבותם של צבעים וסגנונות לכל אורך העמוד. על מנת להפוך את העמוד שלכם לכזה שכאשר עוקבים פוטנציאלים יביטו בו הן יבחרו ללחוץ עוקב, חשוב מאוד להקפיד הקפדה יתירה על התאמת התמונה החדשה לשאר התמונות שכבר הועלו תוך שימת דגש על איכות תמונה ברמה הגבוהה ביותר. עוקבים פוטנציאליים אשר יכנסו לעמוד שנראה חובבן בשל איכות התמונות הירודה, חוסר הסדר ושילוב תמונות אישיות מן העבר, כנראה יעברו הלאה כלעומת שבאו. לכן, אל לכם להקל ראש בכל הקשור לנראות העמוד ואיכות התמונות.

 

שיווק עסקים באינסטגרם – חשיבותו של הסטורי – שמרו על העמוד שלכם פעיל

 

הנקודה השניה והחשובה לא פחות היא תדירות העלאת התכנים לעמוד. עמוד אינסטגרם אשר שואף למשוך כמה שיותר עוקבים חייב להיות פעיל ודינאמי. עמודים שאינם מספיק פעילים לא יקבלו את החשיפה המספקת בכדי להזרים כמות עוקבים גדולה. בשנים האחרונות האפשרות הטובה ביותר לפעילות שוטפת ללא קשר למראה ותוכן העמוד עצמו היא הסטורי. בעזרת הסטורי תוכלו להעלות תכנים ללא צורך להתאימם מבחינת נראות לקו העיצובי של העמוד שלכם. יתירה מכך, בשל העובדה כי הסטורי העולה הוא זמני בלבד, תוכלו להצליח לשמור על דינאמיות תמידית. כלי זה חיוני במיוחד להצלחתכם בהליך קידום באינסטגרם.

 

שיווק עסק באינסטגרם -איך מושכים עוקבים לעמוד שלכם? קבלו שני טיפים חשובים

 

אז סידרתם קו עיצובי וסגנון אחיד לכל תוכן העמוד והתחלתם להעלות סטורי באופן שוטף? עכשיו כל שנותר זה לפעול למטרת חשיפת העמוד שלכם. שלב החשיפה חייב לבוא לאחר השלבים לעיל בשל העובדה הפשוטה כי אתם רוצים שהעוקבים הפוטנציאליים שלכם יחשפו לעמוד מדוגם היטב עם תמונות איכותיות ומרשימות ופעילות שוטפת. רק כך הם ירצו להמשיך לעקוב אחר התכנים שלכם. הנה לכם כמה טיפים חשובים להליך הזרמת תנועת גולשים לעמוד האינסטגרם שלכם.

 

 

שיווק באינסטגרם: אשטגים – שימוש נכון במילים מתוייגות יחשוף את הפוסטים שלכם לעיני רבים

 

שיווק וקידום באינסטגרםהטיפ הראשון הוא כמובן שימוש באשטגים. המילים המתוייגות שתבחרו יחשפו את התוכן בו הן תוייגו כאשר אדם יחפש אותן באינסטגרם. כלומר, במידה ותתייגו את המילה ים בתמונה שלכם בחוף הים, כל האנשים שיקלידו את המילה ים בשורת החיפוש באינסטגרם יחשפו לכל אותן תמונות בהן המילה ים תוייגה, גם לתמונה שלכם. אך חשוב לחדד, שימוש לא נכון באשטגים לא יניב תוצאות כלל ואילו שימוש נכון ומקורי יכול להזרים לכם תנועת עוקבים גדולה במיוחד. מה הסוד? מאוד פשוט. ככל שהמילה המתוייגת שכיחה יותר, כך קיימת סבירות גבוהה יותר שרבים עשו בה שימוש בעבר, מה שאומר כי הפוסט בו תייגתם את המילה יחשף יחד עם הפוסטים של כל אותם אנשים שהשתמשו במילה. לעומת זאת, במידה ואתם היחידים שעשו שימוש במילה, כאשר אדם אחר יקליד אותה הוא יחשף לפוסט שלכם בלבד. השיטה היא למצוא את האיזון הנכון בין מילים שאין סיכוי שאנשים יתייגו בפוסטים שלהם לבין מילים שכיחות במיוחד שכנראה תוייגו מיליוני פעמים.

 

צרו עניין בתמונות שאתם מעלים – בעזרת כמות התגובות מערכת האינסטגרם מזהה עמודים פעילים ומעשירים

 

הטיפ השני הוא לכתוב מעט מלל תחת התמונות המועלות בכדי ליצור עניין סביב הפוסט. כמה שיותר תגובות של עוקבים וכן תגובותיכם לתגובתם, יגרמו למערכת האינסטגרם להבין כי אגן מדובר בעמוד פעיל, מעשיר ואיכותי ששווה לחשוף אותו בפני כמות גדולה יותר של משתמשים. הליך שיווק באינסטגרם, שיווק שותפים באינסטגרם, שיווק עסקים באינסטגרם וכן שיווק דיגיטלי באינסטגרם מתחיל מעיצוב נכון של עמוד מרשים ואיכותי וצבירות כמה שיותר עוקבים.

 

 

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

המאמר נכתב על ידי גרישה פיינברג
בעל ניסיון רב בקידום אתרים ושיווק בדיגיטל

בלוג

איך מוציאים קבלות מתחת לגיל 18?

נדמה שעוד משחר הימים, מבוגרים מוצאים את עצמם אחת לכמה זמן נאנחים ואומרים ומסננים ״הנוער של היום הוא לא מה שהיה פעם״. כנראה שאמרו את

בלוג

איך למצוא דילים זולים לאירופה

לא מעט אנשים מעוניינים לטוס לאירופה, אך בד בבד, מחפשים יעד זול לאירופה ובאופן כללי, מחפשים את הדרך הטובה ביותר להנות ממה שאירופה מציעה לכם,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו