בניית אפליקציה

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

בניית אפליקציה

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

פיתוח אפליקציות – צעד חיוני לקידום העסק שלכםבניית אפליקציה

 

רשת האינטרנט כבשה את חיינו בסערה לפני מספר עשורים. עד לפני מספר שנים בודדות רוב הגולשים ברשת היו עושים זאת על ידי מחשבים אך כיום למעלה מחמישים אחוזים מהגולשים עושים זאת דווקא מהפלאפון הנייד. כמות הגולשים מהסמארטפון עולה מידי שנה ולכן בעלי עסקים רבים בוחרים להתאים את עצמם לשינויים המתרחשים בשנים האחרונות. גלישה דרך הפלאפון נוחה הרבה יותר בעזרת אפליקציות מותאמות אשר מאפשרות נוחות מיטבית והתאמה מדוייקת ליכולותיו וגודלו של הפלאפון. לכן, בעלי עסקים רבים כיום החלו להשיק אפליקציות ייעודיות לבית העסק על מנת להקל את הגלישה על קהל הלקוחות שלהם. כיום יש לא מעט אפשרויות שונות של אפליקציות אשר יוכלו לשמש כחנות וירטואלית, מקום לקבלת מידע רלוונטי אודות שירותים הניתנים בבית העסק, אפליקציה תדמיתית אשר מציגה את כלל המוצרים או השירותים הקיימים ומחירהם ועוד.

 

כך תצליחו ליישר קו עם הקידמה הטכנולוגית על ידי פיתוח אפליקציה מקצועית

 

במידה וגם אתם מעוניינים ליישר קו עם הקידמה הטכנולוגית אשר סוחפת אחריה גולשים רבים, חשוב לדעת כי בניית אפליקציה יכולה לסייע לכם. אם עד לפני מספר שנים בעלי עסקים היו מפרסמים את בית העסק שלהם, מוצריו או שירותיו על ידי שלטי חוצות במקרה הטובה או שלטים מפוזרים בכל רחבי העיר במקרה הפחות טוב, הרי לנו שכיום כל עולם הפירסום והשיווק הפך וירטואלי. כיום אין כל צורך לחטט רגליים על מנת לפרסם את בית העסק שלכם בכל רחבי העיר. בעזרת אפליקציה ייעודית טובה ומקצועית ניתן לעשות זאת באופן מיטבי ללא מאמץ פיזי כלל. כל שאתם נדרשים לעשות זה להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום בניית אפליקציות שידעו להתאים את כל תכני האפליקציה לצורכי בית העסק או המוצר שלכם.

 

אחד המקצועות העולים בשנים האחרונות – פיתוח אפליקציות

 

בעקבות הביקוש הגדול לכל עולם הדיגיטל בשנים האחרונות נולדו לא מעט מקצועות חמים אשר הופכים מבוקשים יותר ויותר. אחד המקצועות החמים ביותר הוא תחום בניית אפליקציות. בשל כך, סביר להניח שתוכלו למצוא לא מעט אנשים אשר משווקים את עצמם בתור בוני אפליקציות אך בפועל, לא בטוח שכולם יהיו בעלי יכולות מקצועיות מספקות שיצליחו לייצר עבורכם את האפליקציה לה אתם מייחלים. על כן חשוב מאוד לדעת לבחור נכון את האנשים הטובים ביותר לבניית אפליקציה טובה, מקצועית ומותאמת. הליך פיתוח אפליקציה הוט השלב הקשה ביותר ביצירתה והוא דורש את אנשי המקצוע החזקים ביותר בתחומם. אפיון האפליקציה לעומת זאת הוא שלב בו תהיו חייבים לקחת חלק פעיל על מנת להעביר לאנשי בניית האפליקציה את כלל הנתונים הרלוונטיים שישפיעו על מראה ושירותי האפליקציה שלכם. אז לפני שאתם מתחילים עם כל הליך בניית אפליקציה עסקית או לכל מטרה שהיא, חשוב לוודא כי אתם בוחרים נכון את צוות בניית האפליקציה הטוב ביותר.

 

בחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר שידעו לייצר עבורכם אפליקציה ללא פשרות

 

במטרה להצליח לבחור נכון, מומלץ לבחור לאחר שמיעת המלצות וחוות דעת של אנשים אשר שכרו בעבר את שירותי בוני האפליקציה בהם אתם מתעניינים. מספר חוות דעת חיוביות יאפשרו לכם לבחור בבטחה צוות מקצועי ומיומן אשר לבטח יצליח למלא את כלל הצרכים שלכם באפליקציה ייעודית. כמו כן ניתן לערוך פגישות ייעוץ על מנת להשוות בין כמה מועמדים בכירים עליהם שמעתם חוות דעת חיוביות. לפגישות אלה חשוב להגיע מוכנים עם כלל הצרכים שלכם ושלבי איפיון האפליקציה על מנת לוודא כי כלל המועמדים אכן יודעים לייצר עבורכם את האפליקציה שאתם נדרשים לה.

 

איפיון אפליקציה – חשוב לעשות זאת נכון!

 

שלבי פיתוח אפליקציה לאנדרואיד או לאפל מחייבים שיתוף פעולה מלא מצידכם במטרה לוודא כי האפליקציה תכלול את כלל האפשרויות והתכנים שתרצו. אנשים רבים אשר לא מקפידים על שלבים אלה של בחירה מוקפדת של צוות בניית האפליקציה או של אפיון אפליקציה באופן מדוייק ומסודר מתאכזבים לגלות כי האפליקציה שיצרו עבורם לא מספיק מקצועית ומרימה או אף אינה כוללת את כל התוכן והאפשרויות שהם היו רוצים שהיא תכלול.

 

פיתוח אפליקציה בחינם? כמה עולה לפתח אפליקציה?

 

באשר לשאלה המעניינת רבים, כמה עולה לפתח אפליקציה, אין תשובה ברורה. המחירים שתידרשו לשלם עבור בניית אפליקציה משתנים מאוד בין אנשי המקצוע השונים וכמובן בהתאם לצרכים שלכם. תחום זה נחשב לחדש יחסית ולכן עדיין אינו ממוסד בצורה מסודרת מה שאומר כי כלל צוותי מפתחי האפליקציות יוכלו להעניק לכם הצעות מחיר שונות ככל העולה על רוחם. כמובן שאחד הגורמים המשפיעים ביותר על המחיר הוא הדרישות שלכם אך בכל אופן, המחירים עתידים להשתנות בין נותני השירות השונים. לכן, במטרה לבחור באנשי המקצוע הטובים והאמינים ביותר אשר מפתחים אפליקציה מקצועית ללא דופי, חשוב לערוך מעין השוואה.

 

רק לאחר אפיון מוקפד של האפליקציה תוכלו לקבל הצעות מחיר מדוייקות

 

בהשוואה זו תכללו את מפתחי האפליקציות המומלצים ביותר תוך שכלול הצעות המחיר שקיבלתם מהם. חשוב להדגיש ולומר כי על מנת לקבל הצעת מחיר מדוייקת שלא תשתנה משמעותית במהלך הליך פיתוח אפליקציה, חשוב להשקיע בשלב אפיון אפליקציה ככל הניתן. שלב אפיון האפליקציה כולל את כל הציפיות והצרכים שלכם מהאפליקציה כך שצוות בנייתה יודע להתכונן כראוי. במידה ותזכרו בפרטים נוספים כל העת במהלך הליך פיתוח אפליקציה, קיים סיכוי סביר שהמחיר שתידרשו לשלם יעבור שינויים משמעותיים.

 

כמה זמן לוקח לפתח אפליקציה? מספר חודשים – משתנה בהתאם לצרכים שלכם

 

גם באשר למשך הזמן שתידרשו להמתין עד שאנשי המקצוע יסיימו את מלאכת בניית אפליקציה במלואה, אין תשובה ברורה. על פי רוב הליך פיתוח אפליקציה אמור לקחת בין חודש ועד ארבעה חודשי עבודה. משך העבודה על יצירת אפליקציה משתנה מאוד בהתאם לצרכים האישיים שלכם. גם כאן שלב אפיון האפליקציה משחק תפקיד ראשי ובמידה ותדעו לאפיין נכון את האפליקציה שלכם, צוות בוני האפליקציה ידעו להעריך את משך זמן העבודה. ניתן להיעזר במסמך אפיון אפליקציה לדוגמא במטרה להצליח לאפיין נכון את האפליקציה ולקבל הצעות מחיר והערכות זמן נכונות ומדוייקות. אז לפני שאתם מתחילים לחפש את אנשי בניית האפליקציות הטובים ביותר, חשוב לחשוב היטב אודות כלל הצרכים שלכם מהאפליקציה. חשיבה מעמיקה ומסודרת תאפשר לכם להציג נתונים ברורים לאנשי המקצוע אשר יוכלו להבטיח תוצאות סופית מיטבית וכמובן הערכות מדוייקות ללא הפתעות מיותרות.

 

אפליקציות למגוון צרכים יומיומיים

 

בשל השימוש הרב של הגולשים באפליקציות, כיום תוכלו למצוא מגוון גדול של אפליקציות המשמשות שלל צרכים שכיחים. אפליקציה להכנת סרטון תמונות, אפליקציה לחישוב שעות עבודה, אפליקציה למעקב, אפליקציה לעיצוב גרפי, אפליקציה לשליחת הודעות, אפליקציה לניהול משימות אנדרואיד ועוד הן רק חלק מהאפליקציות השכיחות אשר משמשות מיליוני אנשים מידי יום. כמות אדירה זו של אפליקציות וכמובן של העושים בהן שימוש מחייבת את בעלי האפליקציות החדשות לעמוד בתחרות קשה עם שלל האפליקציות הקיימות באותו התחום. לא מעט אנשים כלל לא מודעים לתחרות זו ומופתעים לגלות כי לאחר שהשקיעו לא מעט על בניית אפליקציה איכותית ומקצועית במיוחד, השימוש בה נמוך מאוד או אף כלל לא קיים. הסיבה לכך נובעת מהעובדה כי אפליקציה זו מוצגת בתחתית רשימת האפליקציות אלוה רוב ככל הגולשים כלל לא מגיעים.

 

הדרך לניצחון התחרות הקשה בעולם האפליקציות

 

על כן חשוב להבין כי מעבר לשלב בניית אפליקציה, עליכם להשקיע על שלבי קידום אשר כל מטרתם להעלות את האפליקציה שלכם ברשימת התצוגה למילות המפתח הרלוונטיות. ככל שהאפליקציה שלכם תהיה מושקעת ואיכותית יותר כל דירוגה יעלה והיא תהפוך עד מהרה למבוקשת. אך במידה ולא תקפידו על בחירה נכונה של אנשי הצוות העוסקים במלאכת פיתוח אפליקציה, קיים סיכוי לא מבוטל שהאפליקציה שלכם תישאר אי שם בתוצאות האחרונות המוצגות למילות המפתח המרכזיות ללא כל שימוש. הקפידו להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ללא התפשרות על בניית אפליקציה חינם או פיתוח אפליקציה חינם. בודדים האנשים אשר הצליחו לייצר אפליקציה מצליחה באופן עצמאי ללא כל ידע או כלים מקצועיים בעזרת אפשרויות בניית אפליקציה חינם. אל תתפשרו על הליך פיתוח האפליקציה שלכם כי הוא זה שיקבע האם לקוחות פוטנציאליים יעשו בה שימוש או לא.

 

 

 

בלוג

למה כדאי להשתמש ברימרקטינג?

מכירים את התחושה בה אתם מרגישים שמודעות מוצרים עוקבים אחריכם בפייסבוק? הסירו כל חשש – מדובר ברימרקטינג.   מה זה רימרקטינג? רימרקטינג נחשב לאחד הכלים

בלוג

איך להגדיל צפיות ביוטיוב

זה מלווה אתכם כבר לא מעט הזמן; הרעיון הגאוני הזה שפשוט חייב להפוך לערוץ יוטיוב. אז עשיתם את זה – פתחתם ערוץ ואפילו העליתם כמה

בלוג

מה זה פרופיל פייסבוק מאומת?

יכולות לעלות לא מעט שאלות שקשורות לפרופיל הפייסבוק האישי שלכם. השאלות יכולות להגיע לאחר שוטטות קצרה בין פרופילים אחרים, שם תוכלו לראות פרמטרים שונים. לא

פרסום ברשתות חברתיות

איך לבנות ערוץ יוטיוב משפיע?

תמיד חלמתם שיהיה לכם ערוץ יוטיוב משפיע? המאמר הבא נכתב על מנת לספק לכם טיפים חשובים לבניית ערוץ מצליח משלכם. אחרי שתקראו את המאמר בשלמותו,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו