אפיון אתר

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

אפיון אתר

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

אפיון אתר – השלב הראשון ואולי החשוב ביותר בכל הליך בניית אתרים

אפיון אתר

 

בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים טכנולוגיים אשר משפיעים באופן ישיר על תחומים רבים בחיינו. אחד התחומים בהם השפעת ההתקדמות הטכנולוגיה באה לידי ביטוי יומיומי אצל כולנו, הוא תחום האינטרנט. עולם האינטרנט מציע כל כל הרבה אפשרויות עבור כל אדם בלחיצת כפתור בלבד. החל מבדיקות פשוטות כמו בדיקת מזג האוויר, דרך קניית ידע רב ואף לא מעט מוצרים פיזיים ועד עבודה חודשית של ממש. רשת האינטרנט מאפשרת ללקוחות רבים להתחדש במוצרים רבים ובלא מעט ידע ללא כל מאמץ. מנגד, כל אותם לקוחות פוטנציאליים אשר מעוניינים להתחדש במוצרים שונים ברשת מספקים עבודה למקצועות חדשים שנולדים בעשורים האחרונים אשר כל מטרתם הוא לדאוג שאותם לקוחות יקבלו שירות מהיר, אמין ומקצועי.

 

אפיון נכון ומקצועי של האתר שלכם יבטיח תוצר סופי לשביעות רצונכם

 

אחת האפשרויות השכיחות ביותר בעזרתה אנשים רבים בכל רחבי העולם מתחדשים במוצרים שונים היא אתר. כיום יש לא מעט אפשרויות שונות של אתרי אינטרנט שונים אשר משרתים את בעלי העסקים חוסכים המון זמן יקר ללקוחות הפוטנציאליים. אתרי האינטרנט יכולים להעניק שירותים, ידע אודות הדירותים או מוצרים אותם הגולשים מעוניינים לרכוש ללא כל צורך לצאת מביתם. כמו כן אתרי אינטרנט משמשים כיום כערוץ שיווק ופרסום של בתי עסקים רבים המעוניינים להגדיל את כמות הלקוחות שלהם. במידה וגם אתם מעוניינים להיעזר בפלאי הטכנולוגיה ובאתרי האינטרנט המתקדמים ביותר, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות לפני תחילת הליך בניית האתר.

 

השלב בו בעל האתר מפרט את כל רצונותיו וציפיותיו מהאתר לבוני האתרים

 

השלב הראשון ואולי החשוב ביותר בהליך בניית אתר מוצלח הוא שלב אפיון אתר. שלב אפיון אתר הוא בעצם השלב בו הלקוח מעביר את כל ציפיותיו מהאתר לחברת בניית האתרים. אין חוקים או הגבלות ברורות לשלב זה של אפיון האתר, כל דגש או רצון מסויים של בעל האתר ישמע ויחושב בהליך בניית האתר. חשוב לדייק ככל הניתן את הציפיות שיש לבעל העסק מהאתר שלו במטרה שצוות בוני האתרים ידע לשבת ולחשב את כלל האמצעים בהם הם נדרשים לעשות שימוש בהליך בניית האתר. אך מעבר לכך, במטרה לוודא כי התוצר הסופי יצא לשביעות רצונו של הלקוח, חשוב מאוד לאפיין היטב את כלל המשתנים החשובים ביותר. ישנן מספר נקודות מרכזיות אליהן חשוב מאוד להתייחס בהליך אפיון אתר.

 

הנה לכם רשימת נקודות אליהן אתם חייבים להתייחס בשלב אפיון האתר שלכם:

 

מראה האתר –

בעלי עסקים רבים אשר מעוניינים להשיק אתר לבית העסק שלהם לא משקיעים מספיק מחשבה בנראות האתר. אחד הפרמטרים החשובים ביותר באתרי אינטרנט כיום הוא המראה שלהם. גולשים רבים בוחרים להישאר או לחילופין לנטוש את האתר בהתאם למראה הכללי שלו. על כן חשוב מאוד לשים דגש על נראות האתר בשלב אפיונו. כמו כן גם מצד בוני האתרים, חשוב לדעת היטב כיצד בעל האתר רוצה שהוא יראה. במידה ובעל האתר מעוניין באתר הכולל כמות גדולה של תמונות ברמת איכות ללא פשרות, חשוב לבנות את האתר על שרת חזק במיוחד אשר אפשר את טעינתו המהירה. הוספת תמונות רבות ואיכותיות עלולה לפגוע במהירות טעינת האתר מה שיבוא לידי ביטוי בנטישה של לקוחות רבים. בדיוק לשם כך חשוב לוודא כי בוני האתרים מודעים לכלל האתגרים העומדים לפניהם בנושא נראות האתר.

 

תוכן האתר –

נקודה נוספת אליה חשוב להתייחס כאשר מאפיינים אתר היא כמות התוכן שהוא עתיד לכלול ושילובו בעמודים השונים. על מנת להבטיח את התוצר הסופי הטוב והמותאם ביותר לצרכיו של הלקוח חשוב לדעת מה כמות התוכן אשר עתיד להיות משולב באתר. במידה וקיים תוכן רב מומלץ לפרוס אותו על פני מספר דפים שונים המחולקים לקטגוריות ולעיתים אף לתתי קטגוריות. בוני האתרים חייבים לדעת על ידי אפיון האתר מה כמות התוכן עימה הם ידרשו להתמודד. בניית האתר חייבת להיעשות תוך התייחסות לנתון זה על מנת למנוע עומס גדול של תוכן אשר אף הוא עשוי להבריח לא מעט גולשים.

 

פונקציות מורכבות –

כיום יש לא מעט אפשרויות ופונקציות מתקדמות שניתן לשלב באתרים שונים. על מנת להכיר בפונקציות הנדרשות לאתר, חשוב להעלות את הדברים כבר בשלב אפיון אתר. פונקציות מורכבות מחייבות את בוני האתרים להיערך בהתאם על מנת להפיק את המירב עבור לקוחותיהם. רק תכנון וארגון נכון של כל שלבי בניית האתר תוך התייחסות מלאה לכלל הצרכים שהובאו באפיון יאפשרו להקים אתר מקצועי ואיכותי במיוחד. כמו כן  בוני האתרים צריכים להגיש הצעת מחיר עבור הלקוחות בהתאם לשירותים שהם נדרשים להם במהלך בניית האתרים.

 

שלב אפיון האתר חייב להיעשות לאחר היכרות מלאה עם ציפיותכם מהאתר

 

על כן חשוב מאוד להגיע לשלב זה של אפיון אתר או אפיון אפליקציה לאחר שאתם מכירים היטב את כל הצרכים האישיים שלכם וכן את הציפיות שלכם מאתר האינטרנט או מהאפליקציה. הכנה נכונה תאפשר לכם ליהנות מאתר או אפליקציה מוצלחים במיוחד אשר יצליחו לשרת על הצד הטוב ביותר כל כל הצרכים שלכם. חשוב להבין כי מעבר לתוצאה סופית מיטבית אשר מגלמת את כל רצונותיו וציפיותיו של הלקוח, אתר מקצועי ואיכותי יצליח לעשות את דרכו אל עבר העמוד הראשון של גוגל בקלות ובמהירות גבוהה יותר. כידוע, כיום יש מאות מליוני אתרי אינטרנט או אפליקציות בהם האתר שלכם ידרש להתחרות על מקומות טובים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בגוגל.

 

אפיון אתר נכון ומקצועי יסייע להליך קידום האתרים

 

מנועי החיפוש המתקדמים של גוגל יודעים להציב עבור הגולשים את התוצאות האיכותיות והמקצועיות ביותר אשר ידעו לענות על מירב הצרכים שלהם. על מנת לוודא כי אתר האינטרנט שלכם יוצג אף הוא בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של גוגל ויהפוך רלוונטי ורווחי, חשוב לוודא כי הוא יעשה במקצועיות רבה ללא פשרות כלל. בעלי עסקים רבים אשר לא מקפידים על הליך אפיון אתר מה שכמובן בא לידי ביטוי ברמת מקצועיות ואיכות האתר שלהם, עלולה לפגוע בקידום של גוגל את האתר הסופי. כיום יש לא מעט אפשרויות לראות אפיון אתר לדוגמא, אפיון אפליקציה לדוגמא הכוללת מסמך אפיון אפליקציה לדוגמא. אפשרויות אלה יסייעו לכם להבין מה עליכם לכלול בשלב ראשוני זה של בניית האתר.

 

רק כך בוני האתרים ידעו לבנות אתר ללא תקלות

 

אתר מקצועי הכולל את התשתיות הנכונות שיאפשרו לו לפעול במהירות המרבית ללא עומס יתר של מלל או נראות לקויה יבואו לידי ביטוי בהליך קידום האתרים שלכם. כפי שציינו לעיל, אתר אינטרנט או אפליקציה ללא שירותי קידום על פי רוב יהפכו לא רלוונטיים כלל. אתרים המוצגים בעמודים האחרונים של תוצאות החיפוש בגוגל אינם מעניינים את הגולשים אשר מסתפקים בתוצאות העמוד הראשון או השני לכל היותר. לכן, ללא שירותי קידום אתרים סביר מאוד להניח שהאתר שלכם ימוקם איפשהו בעמודים האחרונים מה שימנע ממנו להצליח. בדיוק לשם כך ישנם לא מעט אנשי מקצוע בתחום קידום האתרים אשר יצליחו לקדם את האתר שלכם לעמוד הראשון.

 

לאחר בניית האתר חשוב להיעזר בשירותי קידום אתרים במטרה להנגיש אותו לגולשים

 

בהליך קידום זה יש שני מישורים מרכזיים כאשר הראשון הוא הליך קידום ממומן והשני הוא הליך קידום אורגני. קידום אתרים ממומן יאפשר לכם ליהנות ממקום מהיר בעמוד הראשון של גוגל. אפשרות זו תחייב אתכם בתשלום תמידי כל עוד תרצו שהאתר שלכם ישאר בעמוד הראשון. לעומת זאת אפשרות קידום אורגנית תלויה ברמת האיכות והמקצועיות של האתר שלכם. על ידי כתיבת תוכן עשיר ורלוונטי, תמונות מקצועיות ומראה מרשים, גוגל תדע לקדם את האתר שלכם עד שיגיע לעמוד הראשון ללא כל צורך בתשלום. אפשרות זו מעט איטית ותאלץ אתכם להמתין מספר חודשים עד שהאתר שלכם יצליח להתמקם בעמודים הראשונים ויתחיל להפוך רלוונטי עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

 

בעלי אתרים רבים בוחרים לשלב בין המסלול הממומן למסלול האורגני על מנת להבטיח כי כאשר אתר האינטרנט שלהם יקודם באופן טבעי הם לא ידרשו לשלם עבור מיקומו בעמוד הראשון. שירותי הקידום כוללים כתיבת מאמרי תוכן רלוונטיים בשילוב מילות מפתח מתאימות לאופי האתר שלכם ושיפור כל הדרוש לשיפור בתפעול ובנראות האתר.

 

 

 

בלוג

למה כדאי להשתמש ברימרקטינג?

מכירים את התחושה בה אתם מרגישים שמודעות מוצרים עוקבים אחריכם בפייסבוק? הסירו כל חשש – מדובר ברימרקטינג.   מה זה רימרקטינג? רימרקטינג נחשב לאחד הכלים

בלוג

איך להגדיל צפיות ביוטיוב

זה מלווה אתכם כבר לא מעט הזמן; הרעיון הגאוני הזה שפשוט חייב להפוך לערוץ יוטיוב. אז עשיתם את זה – פתחתם ערוץ ואפילו העליתם כמה

בלוג

מה זה פרופיל פייסבוק מאומת?

יכולות לעלות לא מעט שאלות שקשורות לפרופיל הפייסבוק האישי שלכם. השאלות יכולות להגיע לאחר שוטטות קצרה בין פרופילים אחרים, שם תוכלו לראות פרמטרים שונים. לא

פרסום ברשתות חברתיות

איך לבנות ערוץ יוטיוב משפיע?

תמיד חלמתם שיהיה לכם ערוץ יוטיוב משפיע? המאמר הבא נכתב על מנת לספק לכם טיפים חשובים לבניית ערוץ מצליח משלכם. אחרי שתקראו את המאמר בשלמותו,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו