קידום אתר 2ALL

קידום אתר 2ALL

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

סקירת קידום אתר 2ALL בעידן התחרותי של היום

האינטרנט ומנועי החיפוש נמצאים איתנו כבר למעלה משני עשורים ואין עוררין שהפכו לאחד הכלים המשמעותיים ביותר בחיינו. הנוכחות באינטרנט הפכה לדבר שהוא בגדר חובה עבור כל עסק קטן, בינוני או גדול אך במרוצת השנים נוכחות של אתר ברשת כבר לא הספיקה ועל מנת לבלוט hהיה עלינו לבצע seo  קידום אתרים איכותי. בעבר הלא כל כך רחוק קידום אתר 2ALL היה אך ורק שזירת מילות מפתח על פי מחקר שערכו בנושא מקדמי האתרים וכך כל פעם שהמשתמש היה מחפש את מילת המפתח הספציפית הזו במנועי החיפוש האתר בו נשזרו מילות המפתח היה עולה בלי כל קשר אם התוכן שבו איכותי ומועיל לגולש או לא.

שיווק עסקים

קידום אתר 2ALL  בעידן שלנו

עם השנים התפתחו מאוד מנועי החיפוש ובראשם כמובן גוגל, שפיתחה אלגוריתם בנושא ומאותו יום שזירת מילות מפתח באתר כבר לא הספיקה, להפך, היא הזיקה לאתרים שרק זרקו לתוך האתר את מילות המפתח מבלי לתת לגולש כל ערך מוסף וכך החל להתפתח לו תחום קידום האתרים האורגני. קידום אורגני בגוגל, או באנגלית, Search Engine Optimization, הוא למעשה נקרא קידום אך בפועל הוא כמו שהשם הלועזי שלו מרמז, אופטימיזציה של האתר והפיכתו לאתר טוב יותר בכל ההיבטים. בין אם מדובר על להפוך אותו לטוב יותר בהיבט של התוכן והערך המוסף לגולש, להפוך את מהירות הטעינה שלו לטובה ומהירה יותר ועוד מגוון רב של משתנים שהתוצאה שלהם למעשה תהיה ציון טוב יותר לאתר והופעתו בעמודים הראשונים במנוע החיפוש של גוגל כאשר משתמש יחפש את אחת ממילות המפתח אותן החלטנו לקדם.

מהם היתרונות של קידום אתר 2ALL?

לקידום אתרים אורגני מספר רב של יתרונות וכנראה שאין לו ממש חסרונות ולכן זהו משהו שכל עסק או חברה עם אתר אינטרנט חייבים לבצע. היתרון האולי מובהק ביותר של קידום אתרים הוא העובדה שעבור החשיפה בטווח הארוך לא נצטרך לשלם כסף. כאשר אנחנו מעלים קמפיין ממומן על מנת להמשיך ולקבל את החשיפה נצטרך כל הזמן להזרים אל הקמפיין הזה כסף על מנת שנוכל להמשיך ולקבל את החשיפה, אך כאשר אנחנו מדברים על קידום אורגני שנעשה בצורה נכונה ואיכותית אנחנו יכולים להנות מפירותיה של החשיפה לטווח ארוך באמצעות הופעה בראש תוצאות מנוע החיפוש של גוגל.

על מנת שזה יקרה אנחנו כן צריכים להשקיע סכום כסף בקידום האורגני אך זהו סכום נמוך בצורה משמעותית מהעלות של קידום ממומן או לחילופין, שיטות פרסום ושיווק אחרות. יתרון נוסף מובהק של seo קידום אורגני הוא המוניטין של העסק שלכם. כאשר אתם משקיעים בצורה נכונה בקידום אורגני על ידי חברת קידום שעושה את העבודה שלה בצורה טובה ומקצועית, האתר שלכם ככל הנראה יופיע לאחר זמן מה בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. הופעה בעמוד הראשון טובה מאוד למוניטין של החברה שכן בעיני המשתמשים מי שמופיע בתוצאות של העמוד הראשון נתפס בתור חברה אמינה ומקצועית בתחום שלה ולכן זה מוסיף רבות למיתוג ולמוניטין של העסק. עוד יתרון הוא חשיפה ממוקדת יותר היות ורק מי שמחפש את מילות המפתח אותם אנו מקדמים יגיע לאתר שלנו, ועל ידי כך אנו מגדילים את מספר התנועות הרלוונטיות באתר שלנו. בהיבט הכלכלי אם מכמתים את החזר ההשקעה (ROI) אין ספק שהוא גדול יותר בטווח הארוך כאשר אנחנו מסתכלים על כל האספקטים של קידום אורגני אל מול הקידום הממומן. ראו גם: איך לקדם אתר בגוגל?

https://www.youtube.com/watch?v=-FHz1dC-jkg

מי מבצע קידום אתר 2ALL?

אז כפי שציינו קודם, כיום כמעט ואין אתר מקטן ועד גדול שלא מבצע קידום אתרים אורגני בצורה כזו או אחרת כי ללא קידום אתר 2ALL פשוט אין לו זכות קיום מול ים האתרים האינסופי שקיים ברשת. כתוצאה מכך המקצוע של מקדם אתרים הפך למצרך מאוד מבוקש בשוק וכיום ניתן לראות חברות רבות ואינספור פרילנסרים העובדים בתחום של קידום אתרים.

חלק מאותה תופעה גם גרמה לכך שלא מעט פרילנסרים לא ממוקצעים ברמה מספקת על מנת באמת לבצע אופטימיזציה בצורה נכונה ואיכותית לאתר שלכם ולא באמת יגיעו עם האתר שלכם לאן שאתם רוצים להגיע או לאן שהם מבטיחים לכם להגיע. חשוב מאוד לראות שלמקדם האתרים עימו אתם בוחרים לעבוד יש נסיון רב בתחום והוא מקדם מספר אתרים ברשת שבכולם הקידום האורגני הראה תוצאות טובות. פשוט מאוד לבדוק את זה וכל שעליכם לעשות הוא לשאול איזה אתרים החברה שאתם רוצים לעבוד איתה מקדמת ופשוט לראות את האתרים שלהם מבחינת עיצוב וניראות אך מעבר לכך היכן הם ממוקמים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

כמה זה קשה לראות תוצאות בקידום אורגני?

ישנם תחומים בהם התחרות היא נמוכה ויהיה קל לבלוט ולהגיע לעמוד הראשון ולכן כדאי דווקא לדגום אתרים של חברות או עסקים בהם התחרות היא גדולה יותר וקשה לבלוט. בחברות מסויימות, בדרך כלל חברות גדולות לא נוטים להוציא את המטלה הזו למיקור חוץ ופחות נוטים להשתמש במקדמי אתרים פרילנסרים או חברות לקידום אתרים ומחזיקים במסגרת מחלקת השיווק או מחלקת הדיגיטל צוות לקידום אתרים. הדבר מאפשר לאותן חברות גמישות בהקשר של הנעת תהליכים הנוגעות לקידום האתר שלהן ותגובה מהירה יותר לכל החלטה הנוגעת לקידום האתר והאופטימיזציה שלו, בניגוד לחברות לקידום אתרים בגוגל ששם הדברים לעיתים יקחו זמן רב לאור העובדה שהן צריכות לדאוג למספר רב של אתרים.

משרד פרסום דיגיטלי
Pixabay

למה חשוב לשים לב במסגרת קידום אתר 2ALL?

במסגרת קידום אתרים המקדם שלכם יבצע מספר רב של פעולות באתר כאשר כולם נובעות מהדרישות של גוגל לאיך צריך להיראות אתר איכותי. הזכרנו במילה אחת קודם לכן את האלגוריתם שפיתחה גוגל שבאמצעותו היא נותנת ציון לאתר וככל שהציון של האתר גבוה יותר כך המיקום שלו בתוצאות החיפוש של מילות המפתח הרלוונטיות יהיה גבוה יותר. אז כל תפקידו של מקדם האתרים שלכם יהיה להתעדכן בהנחיות והוראות השעה שמוציאה גוגל ובכל שינוי שנעשה באלגוריתם שעל פיו צריך לנהל את האתר.

אחד הדברים החשובים שנבחנים על ידי גוגל הוא כמה האתר תורם לגולש בהיבטים של ערך מוסף ואת זה קל מאוד למדוד בעזרת גוגל אנליטיקס דרך הפרמטר של כמה זמן הגולש נשאר בממוצע בכל דף, וכמה האתר עצמו מועיל לגולש על ידי הפרמטר של כמה עמודים הגולש עבר באתר שלנו.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות תוכן איכותי אותו יעלה מקדם האתרים שלכם לאתר. התוכן הזה יכול להיות כמעט כל דבר שעולה לכם בראש שיכול לתרום לגולשים שלכם כמו למשל סרטוני הדרכה או סרטוני עשה זאת בעצמך, מאמרים שמסבירים לגולש נדבך מסויים של העסק שלכם לפרטי פרטים או מדריכים כתובים. ככה גוגל תדע לזהות אם האתר שלכם אכן תורם לגולש ובהתאם לכך לעלות את הציון של האתר שלכם ולדרג אותו גבוה יותר. ישנם עוד מספר רב של אלמנטים עליהם מקדם האתרים צריך לעבוד כמו מהירות הטעינה של האתר, התאמת האתר למובייל, החלפת קישורים איכותיים שכן במידה ואתר שנחשב איכותי בעיני גוגל מוציא קישור לאתר שלכם הדבר יזכה אותכם בהרבה נקודות זכות אל מול גוגל.

מה העלות של קידום אתרים?

המחירים בשוק של קידום אתרים משתנים בהתאם למספר פרמטרים כאשר הראשון הוא הותק והנסיון של המקדם. הזכרנו כבר שהתחום הזה הביא אליו אנשים רבים ללא נסיון עקב הביקוש האדיר לקידום אתרים מצד חברות רבות. אותם מקדמים חסרי נסיון דורשים בדרך כלל סכומים נמוכים שנעים בין 300 ש״ח לחודש ועד 800 ש״ח לחודש לקידום אורגני של האתר. חברות קידום עם מעט יוצר נסיון בתחום ותוצאות מוכחות ידרשו סכומים שנעים בין 1500 ש״ח ועד 6500 ש״ח לחודש עבור הקידום האורגני כאשר בדרך כלל הסכום יהיה תלוי בגודל החברה וגודל האתר של החברה. רוצים לשמוע עוד על קידום אתר 2ALL? קבוצת ירדן היא בין חברות הקידום המובילות בישראל. אנו מתמחים בביצוע תהליכים כמו בניית אתרי אינטרנט, קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן בגוגל, קידום ושיווק ברשתות החברתיות ועוד. נשמח לסייע לכם בבניית אסטרטגיית שיווק התואמת את צרכי העסק והתקציב העומד ברשותכם. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר ונשמח לעזור וללוות אתכם בתהליך שלב אחר שלב.

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

המאמר נכתב על ידי גרישה פיינברג
בעל ניסיון רב בקידום אתרים ושיווק בדיגיטל

שיווק דיגיטלי
בלוג

קידום אתרים עם AI

​ ​קידום אתרים עם AI (בינה מלאכותית) הוא שילוב של טכנולוגיות למידת מכונה ועיבוד שפה טבעית בתהליך האופטימיזציה של אתרים לטובת שיפור הנראות שלהם במנועי חיפוש. השימוש ב-AI מאפשר ניתוח מתקדם של נתונים, זיהוי מגמות ודפוסים, והתאמה אישית של האסטרטגיה לצרכי האתר הספציפי. היתרונות המרכזיים כוללים אוטומציה ש

בלוג

איך מוציאים קבלות מתחת לגיל 18?

נדמה שעוד משחר הימים, מבוגרים מוצאים את עצמם אחת לכמה זמן נאנחים ואומרים ומסננים ״הנוער של היום הוא לא מה שהיה פעם״. כנראה שאמרו את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו