ניהול מוניטין מה זה?

נשמח ליצור איתך קשר

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

ניהול מוניטין מה זה?

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

ניהול קמפיינים בעיתונות

בניית אסטרטגיה שיווקית

קידום
אורגני

ניהול מוניטין – כך תצליחו לשמור על השם הטוב שלכם ברשת

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להיעזר במידע המופץ באינטרנט כמעט לכל מטרה. כל עולם הרשת כבש את חיינו בסערה לפני מספר שנים בודדות עד כי כיום כולנו צורכים אינטרנט בכמויות אדירות מידי יום. בין כלל השימושים הרבים, לא מעט אנשים בוחרים לערוך בדיקות מעמיקות וחקר ממוקד אודות שלל נושאים שמשיקים בדרך כלשהי לחייהם. לכן, בעלי עסקים רבים כיום מסתייעים בשירותים מקצועיים של ניהול מוניטין (חברת ניהול מוניטין) לאנשים בכדי לוודא כי כלל הלקוחות הפוטנציאליים שלהם לא ימצאו שום רבב אודות אמינות, מקצועיותם או שירותם, מה שכמובן עלול לחבל בביצוע העסקה, לדוגמה ניהול מוניטין לעורכי דין. רגע לפני שניצלול לכל הפרטים אודות שירותי ניהול מוניטין באינטרנט וחשיבותם העסקית לבעלי עסקים רבים בעולם כולו, כדאי להקדים כמה נקודות חשובות.

 

ניהול מוניטין ברשת

האינטרנט כובש את חיינו – בלחיצת כפתור פשוטה ניתן להגיע לכל פינה ברשת

ראשית, חשוב להבין כי בשנים האחרונות עולם האינטרנט נכנס לכיס של כולנו כך שבלחיצת כפתור פשוטה אנו יכולים להגיע לכל פינה ברשת. אפשרות זו גורמת לאנשים רבים לעשות שימוש רב בטלפון הנייד שלהם תוך גלישה ברשת לכל מחוז שיבחרו בהתאם להעדפותיהם האישיות. נתון זה מסביר מדוע שירותי ניהול מוניטין ברשת חיוניים לכל בעלי העסקים שר עלולים לאבד חלק נכבד מפרנסתם בעקבות כתבה או מודעה שלילית כלשהי המופצת ברשת. שנית, כדאי לדעת כי שירותי ניהול מוניטין בגוגל לא תמיד יספיקו להתגבר על כל המודעות או הכתבות השליליות אודות בעלי עסקים בשל התנופה של הרשתות החברתיות בשנים האחרונות.

 

לקוחות רבים בוחרים להקליד את שם נותן השירות טרם ביצוע העסקה

תנופה זו מביאה לקוחות פוטנציאלים רבים לכתוב את שם העסק, שם המוצר או מגוון רחב של פרטים אודות העסקה גם ברשתות חברתיות, שם הם יוכלו למצוא לא מעט חוות דעת, תגובות או כתבות שליליות. לכן שירותי ניהול מוניטין באינטרנט חייבים להיעשות גם ברשתות החברתיות במקביל על מנת לוודא כי הלקוחות הפוטנציאלים שיחפשו את שם העסק או שם המוצר שהם רוצים לרכוש, לא יתכלו בכתבות שליליות שיגרמו להם לחשוש לבצע את העסקה. ניהול מוניטין בפייסבוק מאפשר להעלים מעיני לקוחות פוטנציאלים כל תגובה או כתבה שלילית אודות עסקים או חברות שונות.

 

כל מה שחשוב שתכירו אודות שירותי ניהול מוניטין – הדרך הבטוחה לשמור על שמכם הטוב

אז מה זה ניהול מוניטין לאנשים, איך הוא עובד ומה צריך לעשות על מנת להתגבר על כל הכתבות והתגובות השליליות ברשת? על מנת לענות לכלל השאלות הללו בצורה ברורה ומדוייקת, חשוב להקדים מספר פרטים על אופן ההתנהלות של מנועי החיפוש בגוגל. כפי שציינו לעיל בשנים האחרונות כל עולם הרשת נכנס לחיינו בסערה, מה שגרם לבעלי עסקים רבים ואף לאנשים פרטיים לנסות ולהנות מכל יתרונות השיווק והפרסום שיש לאינטרנט להציע. האפשרות הטובה ביותר היא כמובן הקמת אתרי אינטרנט עסקיים אשר כוללים יתרונות רבים בהשוואה לחנות פיזית על שלל מגבלותיה. אתרי האינטרנט פועלים 24 שעות ביממה ללא כל צורך בתשלומי שכירות וכמובן גם ללא כל צורך בתשלומים לעובדים המנהלים את החנות בשטח. יתרונות אלה גרמו לאנשים רבים להציף את האינטרנט באתרים רבים, מה שלא הותיר למנועי החיפוש של גוגל ברירה אלא לערוך סינון וסלקציה של כלל האתרים ברשת.

 

כ 90% מהגולשים מסתפקים בתוצאות המוצגות בעמוד הראשון בלבד!

הצעה לניהול מוניטין

מנועי החיפוש של גוגל מסמנים את אתרי האינטרנט האיכותיים ביותר אשר כוללים תוכן עשיר ואיכותי כאתרים הטובים ביותר עבור לקוחות הגולשים. אתרים אלה מקודמים אט אט עד שמגיעים לעמוד הראשון, אותו כל הגולשים רואים מיד לאחר הקלדת מילות החיפוש. למעלה מ 90% מכלל הגולשים מסתפקים בתוצאות העמוד הראשון בלבד כך שהתחרות על מקום בעמוד זה גדולה במיוחד. לאחר הקדמה זו, נוכל להסביר היטב כיצד עובד הליך ניהול מוניטין בגוגל.

 

דחיקת התכנים העויינים לעמוד השני בתוצאות החיפוש בגוגל

הליך ניהול מוניטין באינטרנט אשר נעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחום נעשה על ידי דחיקת האתרים או הכתבות העויינות לעמוד השני. כלומר, במידה וקיימת כתבה עויינת על איש מקצוע מסויים המעוניין בהליך טיהור שמו בעזרת ניהול מוניטין ברשת, מנהלי המוניטין ידרשו להוסיף תוכן איכותי ועשיר יותר בתחום הנקודתי של הכתבה העויינת כך שהתוכן שלהם אט אט יתפוס את המקומות בעמוד הראשון של גוגל וידחוק את הכתבה לעמוד השני, אליו למעלה מ 90% מהגולשים כלל לא מגיעים. חשוב להדגיש ולומר כי אנשי מקצוע רבים שנכתבו אודות שירותם כתבות, מאמרים או תגובות עויינות רואים ירידה משמעותית של עשרות אחוזים בקצב עבודתם. אנשים חוששים מאוד לבצע עסקה, בכל סדר גודל, עם נותני שירות מפוקפקים על סמך האמור ברשת. לכן, אל לכם להקל ראש בנושא, הליך ניהול מוניטין באינטרנט חייב להיעשות על ידי איש מקצוע לניהול מוניטין מיומן אשר יודע בדיוק כיצד לדחוק את התגובות או הכתבות העויינות לעמוד השני בתוצאות החיפוש במהירות וביעילות מרבית.

 

ניהול מוניטין בגוגל לא תמיד מספיק – הכירו גם את הליך ניהול מוניטין בפייסבוק

הליך ניקוי מוניטין בגוגל אינו תמיד מספיק בכדי לשפר את תדמיתו של בעל העסק. הרשתות החברתיות הן חלק בלתי נפרד מחייהם של לקוחות פוטנציאליים רבים כך שגם לאחר ניקוי שמו במנועי החיפוש של גוגל, קיים סיכוי סביר שלקוחות פוטנציאליים ינסו להקליד את שמו או שם העסק שלו באחת מן הרשתות החברתיות במטרה לקרוא את האמור עליו. לכן, חשוב לדעת כי כיום ישנם נותני שירות בתחום המעניקים שירותי ניהול מוניטין בפייסבוק על מנת להבטיח את ניקוי שמו של הלקוח מכל הכיוונים.

 

חשיבות איכותם של התכנים המיועדים לדחוק את התוכן העויין

 

ניהול מוניטין בפייסבוקהליך בניית מוניטין בפועל כולל עבודה אינטנסיבית במטרה לייצר תכנים מקודמים שידחקו את כל התכנים השליליים שהצליחו למצוא את מקומם בעמוד הראשון של גוגל. כפי שציינו מעלה בקצרה, מנועי החיפוש של גוגל עורכים מעין סלקציה ובוחרים את התוצאות הטובות ביותר לעמוד הראשון שלהם. המטרה היא לספק לכל קהל הגולשים את השירות הטוב ביותר על ידי הצגת תוצאות חיפוש עשירות ואיכותיות. לכן, הליך ניקוי מוניטין בגוגל מצריך ממנהליו להכיר היטב את שלבי הקידום והדגשים החשובים שמסייעים לזירוז הקידום בתוצאות החיפוש בגוגל. קידום אורגני כולל כמה וכמה שלבי אופטימיזציה למקור עד שמנועי החיפוש אכן משלבים את האתרים או המאמרים בעמוד הראשון.

 

הדרך הטובה ביותר לבחור נכון נותני שירות בתחום ניהול מוניטין

 

כל שנותר לכם לעשות זה לבחור נכון אנשי מקצוע שידעו להעניק לכם שירות מיטבי ואיכותי של נהול מוניטין כך שתוך תקופת זמן קצרה כלל התכנים העויינים ידחקו לעמוד השני של גוגל אליו רוב ככל הגולשים כלל לא מגיעים. במטרה לבחור נכון מומלץ בחום לקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות אודות נותני השירות בהם אתם מתעניינים ולערוך השוואת מחירים בין כמה נותני שירות שונים שהצלחתם לאתר מספר חוות דעת חיוביות אודות שירותם. בחירה נכונה תאפשר לכם לנקות את שמכם הטוב ולהעלים את כל התגובות, הכתבות או האתרים העויינים אודותיכם. הליך ניהול מוניטין בגוגל לא תמיד יספיק ולכן חשוב לוודא כי נותני השירות שלכם יודעים כיצד להתמודד עם הליך ניהול מוניטין בפייסבוק.

 

 

בלוג

איך להגדיל צפיות ביוטיוב

זה מלווה אתכם כבר לא מעט הזמן; הרעיון הגאוני הזה שפשוט חייב להפוך לערוץ יוטיוב. אז עשיתם את זה – פתחתם ערוץ ואפילו העליתם כמה

בלוג

מה זה פרופיל פייסבוק מאומת?

יכולות לעלות לא מעט שאלות שקשורות לפרופיל הפייסבוק האישי שלכם. השאלות יכולות להגיע לאחר שוטטות קצרה בין פרופילים אחרים, שם תוכלו לראות פרמטרים שונים. לא

פרסום ברשתות חברתיות

איך לבנות ערוץ יוטיוב משפיע?

תמיד חלמתם שיהיה לכם ערוץ יוטיוב משפיע? המאמר הבא נכתב על מנת לספק לכם טיפים חשובים לבניית ערוץ מצליח משלכם. אחרי שתקראו את המאמר בשלמותו,

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו