וואטסאפ ביזנס

וואטסאפ ביזנס

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

וואטסאפ עסקי: הדרך הטובה ביותר להעניק שירות מהיר, אדיב ומקצועי לכל לקוח בכל שעות היממה!

בעלי עסקים רבים כיום בוחרים לעשות שימוש בוואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי במטרה להציע את השירות הטוב ביותר עבור כל לקוח. אם גם לכם יש עסק ואתם רוצים להבטיח מענה מיידי ומיטבי עבור כל הלקוחות שלכם, וואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי הוא התשובה הטובה ביותר לצרכים שלכם. וואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי הוא חשבון וואטסאפ שעונה לכל פניה באופן אוטומטי בכל שעות היממה. במידה ולקוחות שולחים הודעה לוואטסאפ העסקי שלכם, הם מיד יקבלו הודעה חוזרת שתוכלו לנסח, כך שהם מרגישים שיש להם מענה כבר מהשלב הראשון ובמהירות שיא. מעבר לכך, וואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי מאפשר לבעלי עסקים רבים לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם בצירוף קטלוג מחירים ותמונות, כך שעד שתענו לכל לקוח, הוא יכול לראות את המוצרים או השירותים שלכם ולוודא שהמחירים מתאימים לו. לא מעט בעלי עסקים בוחרים וואטסאפ ביזנס להורדה כבר מהשלב הראשון של הקמת בית העסק בכדי להעניק שירות לקוחות מלא ומקצועי. אז אם גם אתם רוצים לעשות שימוש בוואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי, חשוב שתכירו את כלל היתרונות והחסרונות שלו.

מענה אוטומטי לכל לקוח – כך תוכלו לשמור על שירות לקוחות ללא פשרות גם בשעות הקטנות של הלילה!

היתרון הראשון והמשמעותי ביותר של וואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי הוא המענה האוטומטי בכל שעות היממה. וואטסאפ ביזנס למחשב וכן וואטסאפ ביזנס לפלאפון יאפשרו לכם לענות באופן אוטומטי לכל הודעה. גם אם לקוחות יפנו אליכם בשעות הלילה, המענה האוטומטי ידאג לשלוח להם הודעה מסוגננת שתבחרו. כמובן שניתן להוסיף גם את שעות הפעילות הריצפה של בית העסק כך שהלקוחות שפונים בשעות הלילה ידעו מהן השעות בהן הם יוכלו לקבל שירות מלא לכל צורך. היתרון השני והבולט לא פחות הוא אפשרות להעלות קטלוג מוצרים בצירוף מחירין מדוייקים לכל מוצר. אפשרות זו יכולה להחליף אתרים עסקיים שעולים לא מעט כסף. בעלי עסקים רבים שעושים שימוש יומיומי בכלל האפשרויות של וואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי בונים מעין חנות וירטואלית קטנה הכוללת את כלל המוצרים שלהם בצירוף משלוחים ומחירים מלאים. אם לא די בכך, בטח תשמחו לשמוע שניתן ליצור וואטסאפ ביזנס רשימת תפוצה מסודרת הכוללת את כלל הלקוחות החוזרים, הלקוחות החדשים והלקוחות שפנו ובחרו שלא להזמין שירות או מוצר. כידוע, רשימת תפוצה מקצועית היא הכלי השיווקי החזק ביותר של בעלי עסקים, ותוכלו ליהנות ממנו בעזרת שימוש בוואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי.

החסרונות הקטנים לעומת היתרונות הגדולים – וואטסאפ עסקי לכל בעל עסק!

אז מה החסרונות? בעלי עסקים בודדים מדווחים על כך שוואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי מעט מסרבל כל התקשרות עם חברים ובני משפחה שאינם לקוחות. במידה ואתם מפעילים וואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי מהפלאפון האישי שלכם, כל אדם שישלח לכם הודעה יקבל חזרה את ההודעה שהכנתם ללקוחותיכם. לעיתים גם חברים ובני משפחה שיפנו אליכם בוואטסאפ יקבלו הודעה אוטומטית המיועדת בעיקר ללקוחות. חסרון זה אינו משמעותי כלל וניתן להתגבר עליו בקלות רבה כך שעדיין וואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי כדאי לכל בעל עסק. אז כפי שהזכרנו, בעלי העסקים נדרשים לסגנן הודעה ברורה שתשלח באופן אוטומטי לכלל הלקוחות שלהם. איך עושים את זה? בחרנו עבורכם כמה נקודות חשובות שיעזרו לכם לעשות זאת נכון.

זה מה שחשבו שתכללו בהודעה האוטומטית שלכם!

החלטתם לעשות שימוש בוואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי? חשוב שתדעו לערוך נכון הודעה אוטומטית שתשלח לכל לקוחותיכם. ישנן מספר נקודות שחשוב שתכללו בהודעה והן: תודה על הפנייה, נשמע לעמוד לשירותכם, שם בית העסק שלכם, שעות הפעילות שלו ואופי מוצריו או שירותיו. הודעה מסוגננת היטב תעשה את ההבדל ותגרום ללקוחות רבים להמתין למענה מלא ואף לחזור אליכם שוב ושוב בתור לקוחות חוזרים. בעלי עסקים רבים מסגננים הודעה ללא חשיבה מעמיקה והכנסת כלל הנקודות שצויינו מעלה ובכך הם לא מנצלים את מלוא היתרונות של וואטסאפ ביזנס – וואטסאפ עסקי. הקפידו על כלל הדגשים שהובאו מעלה ותוכלו ליהנות מיתרונות עסקיים רבים בעזרת תוכנה פשוטה ונגישה.

 

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

המאמר נכתב על ידי גרישה פיינברג
בעל ניסיון רב בקידום אתרים ושיווק בדיגיטל

שיווק דיגיטלי
בלוג

קידום אתרים עם AI

​ ​קידום אתרים עם AI (בינה מלאכותית) הוא שילוב של טכנולוגיות למידת מכונה ועיבוד שפה טבעית בתהליך האופטימיזציה של אתרים לטובת שיפור הנראות שלהם במנועי חיפוש. השימוש ב-AI מאפשר ניתוח מתקדם של נתונים, זיהוי מגמות ודפוסים, והתאמה אישית של האסטרטגיה לצרכי האתר הספציפי. היתרונות המרכזיים כוללים אוטומציה ש

בלוג

איך מוציאים קבלות מתחת לגיל 18?

נדמה שעוד משחר הימים, מבוגרים מוצאים את עצמם אחת לכמה זמן נאנחים ואומרים ומסננים ״הנוער של היום הוא לא מה שהיה פעם״. כנראה שאמרו את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו