דף נחיתה בוויקס

דף נחיתה בוויקס

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

בניית דף נחיתה בוויקס – 5 מערכות ליצירת דף נחיתה בוויקס בחינם: WIX, VIPLUS או Mailchimp?

דף נחיתה בוויקס הוא עמוד אינטרנטי אליו מגיע הלקוח הפוטנציאלי של העסק. המטרה של הדף היא לייצר פניות ממתעניינים שיכולים להיעזר בשירות או המוצר של העסק. היכולת לייצר פניות ומכירות מדף שנכתב ועוצב באופן מדויק גבוהה מאד ולעתים אף יותר מאתר שלם.

בניית חנות אינטרנטית

דף הנחיתה הוא חלק ממערך שיווקי (או משפך שיווקי). בדרך כלל יגיעו אליו בעקבות קמפיין: בפייסבוק, טאבולה, גוגל ועוד. המטרה של העסק היא לקבל פרטים של אנשים שמתעניינים במה שמוצע בדף ומשם להמשיך את הקשר. המשך הקשר יכול להיות טלפוני או באימייל, תלוי באסטרטגיה שהוגדרה בתחילת הדרך. היום ישנן שלל מערכות ליצירת דף נחיתה בוויקס בחינם (או לפחות באופן חלקי ותכף ניגע בכך) וניתן לפנות לבונה ומעצב אתרים כדי ליצור דף מקצועי ואיכותי.

מי צריך דף נחיתה בWix בחינם?

רגע לפני שנבדוק אילו מערכות נותנות לנו פיתוח ויצירת דף נחיתה בוויקס נצטרך לענות על השאלה מי צריך את הדף? וכדאי גם שנשאל מתי דף יחיד שכזה עדיף על פני אתר? שלא כמו אתר, דף יחיד נועד למטרה אחת – השארת פרטים לצורך יצירת קשר ומכירה בהמשך. לעתים המטרה שלנו תהיה למכור מיד, אך אז נקרא לדף שלנו "דף מכירה" ולא נחיתה. אלו שאין להם אתר ורוצים להגיע אל הקהל יכולים לעשות זאת על ידי פתיחת קמפיין ממומן (בגוגל או ברשת החברתית) ולהביא את המתעניינים ישירות אל דף הנחיתה. מדובר למעשה באתר של עמוד אחד יחיד, עם מסר ממוקד מאד ומשימה אחת.

 

מרכיבים שצריכים להתקיים בדף נחיתה בוויקס

יצירת דף נחיתה בוויקס בחינם או שלא בחינם היא פעולה אחת מתוך מכלול פעולות שצריכות להתקיים אם אנחנו רוצים להצליח להביא לקוחות לעסק. חשוב שנבין מהם המרכיבים הטכנולוגיים שצריכים להיות בדף לפני שנוכל להתחיל לדבר על עיצוב, מערכות חינמיות ועוד.

מרכיב ראשון – "קולט לידים"

הפרטים שלהם בדף. המקום להשארת פרטים צריך להיות בולט כאשר בהתאם לאסטרטגיה אפשר לקבוע אילו פרטים נחוצים לעסק. נתונים מצביעים על כך שככל שישנם יותר פרטים למלא בדף כך הסיכוי שאנשים ישאירו פרטים יורד. אבל, אם הדף מדויק מאד וקולע לצורך ספציפי שמחייב השארה של פרטים רבים, יש לשקול להשאירם. מבחינת הקהל, דף פשוט, ברור, שדורש מינימום מאמץ, יגביר את הסיכוי ל"שיתוף פעולה" ולכך שהעסק יקבל יותר לידים. ראו גם: מכירת לידים חמים לעסקים

מרכיב שני – דף תודה

לאחר השארת הפרטים צריך "לקרות משהו". לרוב, יבוצע מעבר לדף תודה בו יהיה כתוב בצורה זו או אחרת "תודה שהשארת פרטים" ולאחר מכן מה עומד לקרות עכשיו. אין לזלזל או להמעיט בערכו של הדף. יש לזכור כי זה הרגע בו הגולש כבר סומך עלינו, מאמין שאנחנו יכולים לעזור לו או לפחות מתעניין בנו ולכן זה הזמן להעמיק את הקשר (בלי להציק). בדרך כלל (אך לא תמיד) לדף התודה תהיה כתובת URL שונה מזו של דף הנחיתה. כמו כן, במקום להעביר את הגולש את דף שיעמוד בכתובת עצמאית, אפשר להעביר אותו לאתר של העסק ואפשר בדף התודה להוסיף לינקים שיכולים לעניין את הלקוח.

פרסום בדיגיטל

מרכיב שלישי – מערכת "התראה"

מבחינת העסק, חשוב מאד לקבל התראה על כל ליד שנרשם. אם הכוונה היא ליצור קשר טלפוני, חשוב שהמערכת תתריע מיד וליצור קשר בהקדם. אם הכוונה היא להמשיך את התקשורת באימייל, עדיף להשתמש במערכת אוטומטית שתשלח אימייל או סדרת הודעות.

3 מערכות ליצירת דף נחיתה בוויקס בחינם

לאחר שהבנו מה המטרה של דף הנחיתה ומהם המרכיבים שלו, זה הזמן להסתכל על מערכות שמציעות דף נחיתה בוויקס בחינם ולבחון את היתרונות והחסרונות של כל אחת.

דף נחיתה בוויקס בחינם WIX

כשפלטפורמת WIX נכנסה אל חיינו היא הביאה איתה רעננות וחדשנות. לא עוד קודים מסובכים אלא מערכת אינטואיטיבית לבניית אתרים. כפי שהמערכת מאפשרת לבנות אתר, היא פלטפורמה נפלאה לאלו שרוצים להקים דף נחיתה בוויקס בחינם.

היתרונות: נתחיל מכך שישנה אפשרות להשתמש ב-WIX בחינם. בנוסף, מדובר על מערכת אינטואיטיבית וניתן לעצב על סמך תבנית קיימת או על "דף חלק". בלחיצת עכבר אפשר להוסיף אלמנטים, להזיז, לשנות צבעים ועוד. בנוסף לעיצוב הקל והפשוט, אין מגבלה על מספר דפים שנוכל ליצור במערכת.

החסרונות: מערכת WIX היא מערכת לבניית אתרים. לכן, נוכל לבנות באמצעותה דפים יפיפיים, אך נצטרך להתחבר למערכת דיוור בנפרד (וזו ככל הנראה תהיה בתשלום). כמו כן, על מנת ליהנות מכתובת URL "עצמאית" וללא פרסומות, יש לשלם עבור דומיין ואחסון וישנם פתרונות אחסון זולים בהרבה מאלו של WIX.

 

VIPLUS

מערכת VIPLUS היא "משלנו". מערכת לבניית דפי נחיתה ודיוור עם ממשק ידידותי (יחסית) בשפה העברית. נדרשת קצת יצירתיות, מעוף ואפשר לבנות באמצעותה דפים יפיפיים ובחינם (באופן חלקי).

היתרונות: קל לעבוד ולעצב עם VIPLUS. מדובר קודם כל במערכת דיוור, כך שכל האלמנטים עובדים יחדיו בלי צורך בידע מוקדם בתכנות. יתרון נוסף הוא שהמערכת מאפשרת לנו לשלוח דיווח (אימייל) לעד 200 נרשמים ללא עלות.

החסרונות: המערכת מאפשרת לנו לעצב שלושה דפי נחיתה. לאחר מכן, נצטרך לשלם עבור המנוי החודשי או השנתי. לחלקנו זה לא נשמע כחיסרון, אך אין סיבה לשלם רק כדי להחליט אם אנחנו אוהבים את מה שיצרנו בעצמנו או לא.

Mailchimp

מיילצ'ימפ היא מערכת המיועד ליצירת דפי נחיתה ודיוור. בניגוד לקודמתה היא מתרכזת באנגלית, אך גם ישראלים יוכלו לעבוד איתה. המערכת נעימה לעין ולאחר התנסות היא מתגלה כאינטואיטיבית.

היתרונות: מערכת שנחשבת לנוחה לעבודה. מתאימה לדוברי אנגלית ומשווקים שפונים לחו"ל, אך ניתן להתאימה גם לארץ. המרכיבים השונים עובדים בשיתוף פעולה ולכן ניתנת התראה על כניסת לידים חדשים.

החסרונות: בניגוד למערכת הקודמת, למיילצ'ימפ אין מערכת אוטומציה בגרסה החינמית ולכן היא עשויה להתגלות כפחות ידידותית מבחינה תפעולים. כמו כן, כדי ליצור עיצוב עצמאי ברמה גבוהה, יהיה צורך בתשלום בנפרד.

WordPress

דף נחיתה בוויקס בוורדפרס – המערכת הנפוצה ביותר לבניית אתרים מאפשרת לנו לבנות דף נחיתה בוויקס אחד יחיד. כיוון שמדובר במערכת קוד פתוח, אין כל בעיה ליצור דף נחיתה בוויקס גם ללא עלות.

היתרונות:

מדובר באחת המערכות השימושיות ביותר. היא ידידותית לקהל, נוחה לקידום במנועי החיפוש וחשוב ביותר, אפשר בהמשך להפוך את דף הנחיתה לאתר שלם. יתרון נוסף הוא תמיכה מלאה בעברית, בתנאי שהבניה נעשית מלכתחילה על תבנית שמתאימה לכתיבה מימין לשמאל.

החסרונות:

אנשים לא מנוסים אשר רוצים לפתח דף נחיתה בוויקס או אתר שלם יצטרכו להשקיע זמן רב בלימוד המערכת (תלוי באישיות כמובן). כמו כן, גם כאן כדי שהאתר יעמוד עם כתובת URL משלו יש צורך בתשלום עבור דומיין ואחסון.

MailerLite

MailerLite היא מערכת לבניית דפי נחיתה ודיוור. המערכת מציעה לנו לעצב את דף הנחיתה שלנו תוך שימוש בשלל עיצובים שכבר נמצאים בה. המערכת מתאימה גם לכתיבה בעברית (מימין לשמאל) והיא אינטואיטיבית וברורה.

היתרונות:

המערכת היא חינמית לשימוש עד 1,000 נרשמים. לאחר מכן התשלום אינו גבוה ואפשר ליהנות משלל תבניות ולבנות את דף הנחיתה באופן קליל ולשנות אלמנטים ללא כל צורך ברקע וידיעת קוד. תהליך הרישום פשוט וניתן גם ליצור תהליכי שליחה של מיילים לנרשמים בתכנון מראש (נקרא גם "אוטומציה").

החסרונות:

המערכת פחות מוכרת ולכן עשויה לעורר חשד. היא לא עובדת כאתר עצמאי ולכן מתאימה לאלו מאיתנו שמוכנים ליצור דף ממערכת גנרית ולא עם כתובת URL אישית.

עשוי לעניין אותך גם: בניית אתר וורדפרס

נקודת שכדאי לשים לב אליהן כבר בתחילת הדרך

בניית דף נחיתה בוויקס בחינם דורשת מאיתנו השקעה של זמן בהבנת המערכת והגעה לעיצוב שאנחנו באמת רוצים ליצור. בנוסף, לא כל מערכת אשר נכנסת תחת ההגדרה "חינם" באמת כזו ויש לזכור כי האינטרס של כל אחת היא שנשלם כסף בסופו של דבר. אנחנו צריכים לבחון כבר בתחילת הדרך מתי נצטרך לשלם. ישנן מערכות אשר מעניקות חודש ללא עלות ותקופה זו תעבור מהר, הרבה לפני שנספיק לצבור לידים.

דף נחיתה בוויקס טוב יראה טוב והמסר שלו יהיה חד וברור. בניה עצמית על פלטפורמה חינמית יכולה להיות זולה, אך בסופו של דבר על הדף להביא לקוחות חדשים לעסק. אלו מאיתנו שמצליחים לכתוב את המסר המנצח ולעצב בעצמם, ימצאו יתרון לפלטפורמות שסרקנו. אלה שלא יודעים מהיכן להתחיל, באילו אלמנטים להשתמש ואיך לכתוב את התוכן של הדף, יעשו טוב אם יפנו לאנשי מקצוע שיודעים כיצד ליצור דפי נחיתה ממירים.

גרישה פיינברג

גרישה פיינברג

המאמר נכתב על ידי גרישה פיינברג
בעל ניסיון רב בקידום אתרים ושיווק בדיגיטל

שיווק דיגיטלי
בלוג

קידום אתרים עם AI

​ ​קידום אתרים עם AI (בינה מלאכותית) הוא שילוב של טכנולוגיות למידת מכונה ועיבוד שפה טבעית בתהליך האופטימיזציה של אתרים לטובת שיפור הנראות שלהם במנועי חיפוש. השימוש ב-AI מאפשר ניתוח מתקדם של נתונים, זיהוי מגמות ודפוסים, והתאמה אישית של האסטרטגיה לצרכי האתר הספציפי. היתרונות המרכזיים כוללים אוטומציה ש

בלוג

איך מוציאים קבלות מתחת לגיל 18?

נדמה שעוד משחר הימים, מבוגרים מוצאים את עצמם אחת לכמה זמן נאנחים ואומרים ומסננים ״הנוער של היום הוא לא מה שהיה פעם״. כנראה שאמרו את

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

חייג עכשיו